Latvijas Florbola savienības pastāvīgās komitejas


 

Sacensību komiteja

Vadītājs: Oskars Kirkils

Komitejas sastāvs: Vitālijs Ksenzovs, Jurijs Fedulovs, Dace Grizāne

Pilnvaru termiņš: 02.01.2025

Jaunatnes komiteja

Vadītājs: Mārtiņš Maķevics

Komitejas sastāvs: Gita Orste, Ivars Jēkabsons

Pilnvaru termiņš: 02.08.2024.

 

Tiesnešu komiteja

Vadītājs: Māris Kumerdanks

Komitejas sastāvs:Aivars Māliņš, Vitālijs Ksenzovs, Agris Kivkulis

Pilnvaru termiņš: 09.08.2024.

 

Disciplinārā komiteja

Vadītājs:

Komitejas sastāvs:

Pilnvaru termiņš:

 

Apelācijas komiteja

Vadītājs: Andris Dzenis

Komitejas sastāvs: Aiga Staltmane - Vekša, Vilmārs Jukna

Pilnvaru termiņš: 15.03.2024.

 

Veterānu komiteja

Vadītājs: Ansis Kusiņš

Komitejas sastāvs: Valdis Lagzdiņš, Uģis Benjavs.

Pilnvaru termiņš: 29.08.2024.

 

Sieviešu florbola attīstības komiteja

Vadītājs: Jānis Dainis

Komitejas sastāvs: Pēteris Stepītis, Reinis Duksītis, Linda Līce

Pilnvaru termiņš: 14.12.2024

 

Antidopinga komisija

Vadītājs: Andris Dzenis 

Komitejas sastāvs: Lilita Lazdiņa, Jolanta Tauriņa-Ieveniece

Pilnvaru termiņš: 21.07.2023.