"Rubene" atspēlējas. Sērijā – 2:2

02.03.2024

ELVI florbola līgas vīriešiem ceturtdaļfināla sērijā starp komandām "Rubene" un "FBK Valmiera/Betsafe" šobrīd ir neizšķirts – 2:2. Tāds rezultāts kļuva tāds pēc tam, kad šovakar kocēnieši Valmieras Olimpiskajā centrā svinēja panākumu ar 5:3. Uzvarētāju rindās ar 3 (2+1) rezultativitātes punktiem izcēlās Kārlis Bitmanis.

Ceturtdaļfināla sērijā starp "Rubeni" un "FBK Valmiera/Betsafe" pēc trim spēlēm vadībā ar 2:1 bija izvirzījušies valmierieši. Šīvakara mača rezultāts tika atklāts tikai otrajā trešdaļā, jo pirmais rezultāts noslēdzās neizšķirti – 0:0. Otrā periodā laikā vadībā ar 3:0 izvirzījās "Rubene", jo divus golus iemeta Kārlis Bitmanis, bet vienu – Dāvis Zēmelis. 42. minūtē valmierieši Gata Liepiņa personā izmantoja savu skaitlisko pārsvaru (1:3), bet viesi savu divu vārtu handikapu spēja nosargāt, uzvarot ar 5:3.