Ulbrocieši trešo reizi pieveic "Irlavu"

02.03.2024

ELVI florbola līgā vīriešiem vienas uzvaras attālumā no iekļūšanas pusfinālā nokļuvusi "FS Masters/Ulbroka", kas šovakar pretinieku laukumā ar 11:3 sakāva "Irlavu", sērijā līdz vienas komandas četriem panākumiem izvirzoties vadībā ar 3:0. Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts Kevins Šmits, kura kontā 4 (2+2) rezultativitātes punkti.

Ceturtdaļfināla sērijā starp "FS Masters/Ulbroka" un "Irlava" vienas uzvaras attālumā no iekļūšanas pusfinālā nokļuvuši ulbrocieši, kas šovakar Irlavas sporta namā savus pretiniekus sakāva ar 11:3. Jau pirmā perioda laikā Ulbrokas komanda izvirzījās vadībā ar 4:0. Vārtus viesu labā guva Kevins Šmits, Tomass Kristofers Birstiņš, Emīls Jančevskis un Matīss Kristiāns Morozovs. 27. minūtē ar golu atbildēja irlavnieks Renārs Stančiks (1:4), bet pēc otrās trešdaļas viesi atradās vadībā ar 7:2. Galarezultātā Ulbrokas komanda svinēja pārliecinošu uzvaru ar 11:3.