Čempioni uzvaras garšu atgūst mačā pret cēsniekiem

29.09.2018

Pēc divu zaudējumu sērijas uz uzvaru takas atgriezusies ELVI florbola līgas vīriešiem čempione "Betsafe Oxdog Ulbroka", kas šovakar savā laukumā ar 9:2 sagrāva Cēsu "Lekringu". Uzvarētāju labā pa četriem rezultativitātes punktiem guva Atis Blinds un Rolands Kovaļevskis.

Čempione "Betsafe Oxdog Ulbroka", kas iepriekšējos divos mačos bija piedzīvojusi zaudējumus, šovakar savā laukumā uzņēma Cēsu "Lekringu". Rezultātu 14.minūtē atklāja ulbrokietis Kaspars Šķēls (1:0), bet viņa komandas biedri līdz pirmajam pārtraukumam guva vēl četrus vārtus, panākot iespaidīgu pārsvaru – 5:0. Spēles vidū, kad mājinieki jau bija guvuši septiņus vārtus (7:0), pie pirmā panākuma uzbrukumā tika arī viesi, kuru rindās ar precīzu metienu izcēlās Emīls Dzalbs – 1:7. Pēdējā periodā uz vienu cēsnieku golu ulbrokieši atbildēja ar diviem vārtu guvumiem un varēja svinēt pārliecinošu uzvaru ar 9:2.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts vārtsargs Emīls Ērglis, kurš atvairīja 18 no 20 pretinieku metieniem. Rezultatīvākie viņa komandā ar četriem punktiem katram bija Atis Blinds un Rolands Kovaļevskis, "hat-trick" Aināra Juškēviča kontā, 3 (2+1) punkti Kasparam Šķēlam. Labākā spēlētāja balvu Cēsu komandā saņēma Jānis Rajeckis, kurš ar rezultativitāti šoreiz gan neizcēlās. Ulbrokas komandai pēc šīs uzvaras ir deviņi punkti un 3.vieta turnīra tabulā. Cēsu "Lekringam" - pieci punkti un 7.vieta.

"Betsafe Oxdog Ulbroka" – "Lekrings" 9:2 (5:0, 2:1, 2:1)

25:20 (14:4, 6:11, 5:5)

"Betsafe Oxdog Ulbroka" – Atis Blinds 4 (2+2), Rolands Kovaļevskis 4 (1+3), Ainārs Juškēvičs 3 (3+0), Kaspars Šķēls 3 (2+1), Iļja Taratutins 1 (1+0), Krišjānis Zeps 1 (0+1), Niks Ķuzulis 1 (0+1).

"Lekrings" – Emīls Dzalbs 1 (1+0), Emīls Ozols 1 (1+0), Kevins Šmits 1 (0+1), Kristians Miezītis 1 (0+1).