Talsinieki uzvar "vilkus" un atgūst līderu godu

29.09.2018

Par ELVI florbola līgas vīriešiem līderi atkal kļuvusi komanda "Talsu NSS/Krauzers", kas šovakar savā laukumā ar 14:5 sakāva FK "Ogres Vilki". Pa četriem rezultativitātes punktiem uzvarētāju labā guva Jānis Ragovskis, Emīls Krūmiņš, Toms Bitmanis un Krišs Treimanis.

Līgas vicelīdere "Talsu NSS/Krauzers" šovakar savā laukumā uzņēma turnīra pastarīti "Ogres Vilki". Spēles rezultātu 4.minūtē atklāja ogrēnietis Elvijs Jankovskis (1:0), bet laukuma saimnieki Jāņa Ragovska personā nekavējās jau tajā pašā minūtē atjaunot neizšķirtu – 1:1. Vēl vairāk – Talsu florbolisti turpināja sekmīgi spēlēt uzbrukumā un jau līdz pirmajam pārtraukumam bija ieguvuši izšķirošu pārsvaru – 7:1. Otro trešdaļu veiksmīgāk aizvadīja viesi, nedaudz samazinot talsinieku pārsvaru (3:8), bet pēdējā periodā jau atkal rezultatīvāk darbojās "Talsu NSS/Krauzers", gūstot ļoti pārliecinošu uzvaru ar 14:5.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts Emīls Krūmiņš, kuram 4 (3+1) punkti. Tieši tikpat punktu arī Tomam Bitmanim, Krišs Treimanis savāca 4 (1+3) punktus, bet Jānis Ragovskis guva četrus vārtus. 2 (1+1) punkti Tomam Arājam. Labākā spēlētāja balvu Ogres komandā saņēma vārtsargs Kārlis Gudris, kurš 13 no 27 pretinieku metieniem. Rezultatīvākais starp ogrēniešiem ar diviem vārtu guvumiem bija Markuss Januševskis, bet Elvijam Jankovskim 2 (1+1) punkti. Pēc šī panākuma Talsu komanda ar 12 punktiem pakāpās uz 1.vietu turnīra tabulā, bet ogrēnieši joprojām ir vienīgie, kuriem nav izdevies izcīnīt kaut punktu.

"Talsu NSS/Krauzers" – FK "Ogres Vilki" 14:5 (7:1, 1:2, 6:2)

28:22 (12:9, 8:7, 8:6)

"Talsu NSS/Krauzers" – Jānis Ragovskis 4 (4+0), Toms Bitmanis 4 (3+1), Emīls Krūmiņš 4 (3+1), Krišs Treimanis 4 (1+3), Toms Arājs 2 (1+1), Artis Raitums 2 (0+2), Jānis Škutāns 1 (1+0), Artūrs Pētersons 1 (1+0), Roberts Armands Ragovskis 1 (0+1), Armands Budreika 1 (0+1), Mareks Stančiks 1 (0+1), Valters Kalnietis 1 (0+1), Viesturs Mārtiņš Rubenis 1 (0+1).

FK "Ogres Vilki" – Mareks Januševskis 2 (2+0), Elvijs Jankovskis 2 (1+1), Edgars Birkenfelds 1 (1+0), Roberts Paupe 1 (1+0), Toms Rislings 1 (0+1), Stefans Roberts Dimza 1 (0+1), Heinrihs Siliņš 1 (0+1).