"Ķekavas Bulldogs" sensacionāli nokož līderus

12.01.2014

kek_buld_2014.jpg

Īstu sensāciju Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā šovakar sarūpēja "Ķekavas Bulldogs" florbolisti, kuri savā laukumā ar 9:8 pārspēja turnīra līderi "RTU/Inspecta". Uzvaras vārtus ķekaviešu labā pamatlaika pēdējā minūtē guva Oskars Eglītis.

 

"Ķekavas Bulldogs" vēl tikai vakar viesojās "Lielvārdē", kur piedzīvoja smagu zaudējumu ar 5:17. Arī pret "RTU/Inspecta" brīnumi no ķekaviešiem netika gaidīti, sevišķi ja atceras, ka pirmā riņķa mačā viņi studentiem zaudēja ar 1:13. Tomēr arī šī spēle sākās no rezultāta 0:0, bet tālākais jau bija pašu rokās. "Ķekavas Bulldogs" ātri izvirzījās vadībā ar 2:0, bet vēl pirmā perioda laikā "RTU/Inspecta" atbildēja ar trim rezultatīviem metieniem – 3:2. Pēc otrās trešdaļas uz rezultātu tablo bija kaujiniecisks neizšķirts – 5:5. Pēdējā perioda laikā ķekavieši nevis padevās titulēto pretinieku spiedienam, bet gan četras reizes spēja izvirzīties vadībā. 9:8 Oskars Eglītis pēc Matīsa Jansona piespēles panāca tikai 36 sekundes pirms pamatlaika beigām – viesiem, lai atspēlētos, laika pietrūka. "Ķekavas Bulldogs" uzvarēja ar 9:8, ķekaviešiem tas bija tikai trešais panākums šosezon, bet noteikti pats nozīmīgākais kluba vēsturē. Turnīra līdere "RTU/Inspecta" piedzīvoja ceturto zaudējumu sezonā, dodot labas iespējas trim tuvākajām sekotājām ("Lekringam", "Lielvārdei" un "Rubenei") saglabāt cerības uz uzvaru regulārajā turnīrā.

 

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina vārtsargu Edgaru Gailīti, kurš sev atvēlētajā laikā atvairīja 35 no 41 pretinieku metiena. Rezultatīvākie viņa komandā bija Matīss Jansons ar 4 (2+2) punktiem, kā arī Oskars Eglītis un Klāvs Ozoliņš – pa 3 (2+1) punktiem. "RTU/Inspecta" sastāvā šovakar nebija Jāņa Jansona, bet viņa prombūtnes laikā pie punktiem netika arī Atis Blinds. Par labāko tika atzīts vienu vārtu autors Kristaps Logins, bet rezultatīvākie bija Kārlis Bulāns un Gvido Lauga – pa 4 (2+2) punktiem.

 

"RTU/Inspecta" uzbrucējs Atis Blinds, komentējot šīsdienas zaudējumu, atzina, ka viņa komanda saņēmusi to, ko pelnījusi. Iespējams, ka pie vainas bijusi nepietiekama noskaņošanās cīņai ar pretiniekiem, kuri atrodas turnīra tabulas apakšā. Katrā ziņā arī bez Jāņa Jansona uzbrukumā un Anda Blinda vārtos titulētajai Rīgas komandai "Ķekavas Bulldogs" bija jāuzvar. Tajā pašā laikā A.Blinds uzteica ķekaviešus par milzīgo cīņassparu. Ķekavas komanda tiešām spēlēja ar iedvesmu, varbūt tāpēc tik daudzi metieni sasniedza mērķi. "Ķekavas Bulldogs" vārtsargs Edgars Gailītis pelnīti saņēma labāka spēlētāj balvu, jo vārtos rādīja īstus brīnumus. Šobrīd "RTU/Inspecta" pamatīgi sarežģījusi sev dzīvi, bet neviens cits pie tā nav vainīgs...

SPORTS VIENO!