"Ķekava" izlaiž četru vārtu pārsvaru un zaudē pagarinājumā

25.02.2024

Latvijas un Igaunijas sieviešu florbola līgā zaudējumu piedzīvojusi FK "Ķekava", kas šovakar savā laukumā uzņēma komandu "Tartu EMU". Spēles vidū ķekavietes bija it kā pārliecinošā vadībā ar 4:0, bet galarezultātā piekāpās papildlaikā ar 6:7. Rezultatīvākā Ķekavas komandā ar 3 (2+1) punktiem bija Ieva Bušmane.

Jau pirmajās četrās minūtēs ķekavietes izvirzījās vadībā ar 2:0. Pa bumbiņa viešņu vārtos ieraidīja Annija Dārta Dankfelde un Enija Kalniņa. Otrajā trešdaļā divus golus iemeta Ieva Bušmane, tādēļ 32. minūtē rezultātu tablo vēstīja jau 4:0. Jau tajā pašā minūtē savus pirmos vārtus šajā mačā guva igaunietes, kas līdz otrajam pārtraukumam rezultāta starpību samazināja līdz minimumam. Divas minūtes pirms pamatlaika beigām latvietes atradās vadībā ar 6:5, bet zaudēja vēl vienus vārtus – 6:6. Pagarinājuma 4. minūtē, kad pretiniecēm bija skaitliskais vairākums, izšķirošos vārtus guva Trīnu Līza Kuriksa, nodrošinot "Tartu EMU" uzvaru ar 7:6 un divus punktus turnīra tabulā, kamēr "Ķekavai" jāsamierinās ar vienu punktu.