FK "Ķekava" rezultatīvā spēlē piekāpjas tallinietēm

24.02.2024

Latvijas un Igaunijas sieviešu florbola līgā sievietēm zaudējumu piedzīvojusi FK "Ķekava", kas šovakar savā laukumā ar 6:8 atzina "Sparta Tallinn" pārākumu, piekāpjoties ar 6:8. Trīs vārtus ķekaviešu labā guva Ieva Bušmane.

Ķekavā notikušo spēli ļoti veiksmīgi sāka mājinieces, kas 12. minūtē pēc Ievas Bušmanes un Enijas Kalniņas precīzajiem metieniem izvirzījās vadībā ar 2:0. Laukuma saimnieču prieki gan nebija ilgi, jo līdz pirmajam pārtraukumam vadību ar 4:2 pārņēma Tallinas florbolistes. Otrās trešdaļas sākumā pa golam iemeta Bušmane un Annija Dārta Dankfelde, atjaunojot neizšķirtu – 4:4. Viešņas nekavējās ar atbildi, līdz otrajam pārtraukumam gūstot vēl divus vārtus – 6:4. 44. minūtē savu otro golu šajā mačā iemeta Dankfelde (5:6), bet igaunietes atbildēja ar diviem vārtu guvumiem - 8:5. 55. minūtē savus trešos vārtus šajā mačā guva Bušmane, tomēr uzvaru ar 8:6 svinēja "Sparta Tallinn".

Labākās spēlētājas balvu Ķekavas komandā saņēma "hat-trick" autore Ieva Bušmane. 3 (2+1) punkti Annijas Dārtas Dankfeldes kontā, bet ar trim rezultatīvām piespēlēm izcēlās Ulrika Skakovska. Par labāko starp Tartu florbolistēm atzina Monu Lizu Lusti, kura sakrāja 4 (3+1) punktus. Rezultatīvāka par viņu ar 5 (1+4) punktiem bija Merli Suvari. Pēc šīs uzvaras komandai "Sparta Tallinn" turnīrā tabulā 23 punkti un 3. vieta, bet "Ķekava" ar 15 punktiem ieņem 5.vietu.

FK "Ķekava" – "Sparta Tallinn" 6:8 (2:4; 2:2, 2:2)

33:35 (11:16, 9:9, 13:10)

FK "Ķekava" –  Ieva Bušmane 3 (3+0), Annija Dārta Dankfelde 3 (2+1), Ulrika Skakovska 3 (0+3), Enija Kalniņa 1 (1+0), Evija Birkhāne 1 (0+1), Liene Leite 1 (0+1).

"Sparta Tallinn" – Merli Suvari 5 (1+4), Mona Liza Lusti 4 (3+1), Rēlika Līva 2 (1+1), Darja Vooga 1 (1+0), Melani Arusalu 1 (1+0), Hanna Līza Oispū 1 (1+0).