"Sparta Tallinn" viesos pārspēj "Tartu EMU"

18.11.2023

Šodien Latvijas un Igaunijas sieviešu florbola līgā notika viena spēle, kurā nūjas krustoja abas igauņu komandas - "Tartu EMU" savā laukumā uzņēma "Sparta Tallinn". Spraigā cīņā ar 5:4 uzvarēja tallinietes, izšķirošos vārtus 59. minūtē guva Sirli Nellisa.

Tartu notikušās spēles rezultāts tika atklāts 11. minūtē, kad ar precīzu metienu izcēlās talliniete Merli Suvari (1:0). Jau 13. minūtē ar vārtu guvumu atbildēja Tartu florboliste Kristina Penu (1:1), bet pēc pirmā perioda vadībā ar vienu vārtu pārsvaru atradās Tallinas komanda – 2:1. Otrās trešdaļas laikā abas komandas guva pa diviem vārtiem, vadībā joprojām atradās viešņas – 4:3. Divas minūtes pirms pamatlaika beigām rezultāts vēl bija neizšķirts, bet tad pēc Suvari piespēles ar vārtu guvumu izcēlās Sirli Nellisa, nodrošinot komandai "Sparta Tallinn"uzvaru ar 5:4 un trīs punktus turnīra tabulā.