Noskaidrotas apakšgrupas pasaules junioru čempionātam Rīgā
Šodien Kultūras centrā "Ulbrokas Pērle" norisinājās 2027. gada pasaules čempionātā florbolā vīriešiem U19 apakšgrupu izloze. Latvijas izlase tika ielozēta B grupā - kopā ar Čehijas, Somijas un Dānijas valstsvienībām.
Šodien Kultūras centrā "Ulbrokas Pērle" norisinājās 2027. gada pasaules čempionātā florbolā vīriešiem U19 apakšgrupu izloze. Latvijas izlase tika ielozēta B grupā - kopā ar Čehijas, Somijas un Dānijas valstsvienībām.
2027. gada pasaules čempionātā florbolā vīriešiem U19, kas no 17. līdz 21. februārim notiks Rīgā, "Xiaomi Arēnā" un "Komandu sporta spēļu hallē" piedalīsies sešpadsmit valstu izlases. Komandas tika salozētas četrās grupās pa četrām komandām katrā.
Latvijas vīriešu U19 izlase, kas Starptautiskās florbola federācijas (IFF) rangā ieņem sesto pozīciju tika izlozēta no otrā groza, kurā tā atradās kopā ar slovākiem, norvēģiem un dāņiem. Mūsu florbolistus ielozēja B grupā, kurā viņi spēkosies ar Čehiju, Somiju un Dāniju. A apakšgrupā spēlēs Šveices, Zviedrijas, Slovākijas un Norvēģijas izlases. C grupā tika ielozētas Japāna, Vācija un divas Eiropas zonas kvalifikācijas veiksminieces, bet D grupā - Kanāda, Singapūra, Austrālija un viena komanda no Eiropas kvalifikācijas.
Latviešu pretinieki apakšgrupā somi iepriekšējā finālturnīrā izcīnīja zelta medaļas, čehi sudraba, bet dāņi ierindojās 8. vietā. Latvijas izlase pirms diviem gadiem Cīrihē notikušajā pasaules čempionātā finišēja sestajā pozīcijā.
Apakšgrupu sadalījums:
|
A grupa |
B grupa |
C grupa |
D grupa |
|
Slovākija |
Latvija |
EUR 3 rangā |
Kanāda |
|
Norvēģija |
Dānija |
Japāna |
Singapūra |
|
Šveice |
Somija |
EUR 2 rangā |
Austrālija |
|
Zviedrija |
Čehija |
Vācija |
EUR 1 rangā |