Pusfinālu ar uzvaru sāk "Tornado Titans/CF Liepāja" un "FK Kurši FSS"

12.03.2024

lcf_publicitates_foto_11.jpg

Svētdien pirmo uzvaru Liepājas čempionāta florbolā pusfinālā izcīnīja regulārā turnīra uzvarētāja "Tornado Titans/CF Liepāja", bet "FK Kurši FSS" apturēja aktuālo čempioni "BEL CIBO/MBR". Atbildes spēles - 24. martā.

 

Pēc viena nedēļas pauzes ar divām pusfināla spēlēm atsākās cīņa par Liepājas čempionāta florbolā ceļojošo uzvarētāju "Viesuļa" trofeju. Kā jau tas bija sagaidāms, visas četras pusfinālistes nelika vilties un sarūpēja aizraujošus dueļus.

 

Regulārā turnīra uzvarētāji ieraksta pirmo uzvaru

 

Pirmajā pusfinālā iepriekšējās sezonas sudraba medaļniece "Dunalka" meta izaicinājumu pamatturnīra spēcīgākajai vienībai - "Tornado Titans/CF Liepāja". Mača ievadā laukumā bija jūtama nervozitāte, jo komandas apzinājās spēlēs nozīmību. Pirmajā puslaikā Titāni prata divreiz uzlauzt pretinieku vārtus un pamatīgi pasvīst, lai savus nosargātu neieņemtus. Dunalkas florbolisti vairākkārt radīja pamatīgu apdraudējumu, bet vietā bija pieredzējušais Edgars Rimarenko. Uzreiz pēc pārtraukuma Dainis Baumanis vārtu starpību samazināja, taču Kostuseva un Kirhnera vārti pamazām nosvēra svaru kausus par labu "Tornado Titans/CF Liepāja". Spēles izskaņā "Dunalka" pārņēma iniciatīvu un metās atspēlētos, tomēr čempionāta rezultatīvākā spēlētāja Edžus Bunka divi vārti panāca 6:2 vadību un nodrošināja pirmo uzvaru.

 

Kausa īpašnieki klūp un centīsies revanšēties atbildes spēlē

 

Otrajā pusfināla pārī pretējās laukuma pusēs stājās regulārā turnīra 2. un 3. vietas ieguvējas - "BEL CIBO/MBR" un "FK Kurši FSS". Varētu pat teikt, ka LOC Manēžas laukumā tikās pieredze pret jaunību. Spēles ievadā mazliet vairāk ar bumbiņu spēlēja Florbola sporta skolas komanda, toties oponenti regulāri atbildēja ar asiem pretuzbrukumiem. Vien puslaika pēdējā minūtē rezultātu atklāja "FK Kurši FSS" labākais vārtu guvējs Tomass Krists Kalniņš. Pēc pārtraukuma ātri Valdmaņa un Lapiņa vārti pārsvēra svaru kausu jau čempionu labā. Tiesa, vadību viņiem izdevās nosargāt vien divas minūtes, jo Armands Gulbis atjaunoja līdzsvaru, bet drīz pēc tam Rauls Stenders vadībā atgrieza Kuršu jauno maiņu. Mača izskaņā Raivo Samausks panāca jau 4:2 vadību un titula turētāji bija spiesti pusfinālu iesākt ar neveiksmi.

 

Atgādinām, ka Liepājas čempionāta florbolā izslēgšanas spēlēs uzvarētājs tiek noteikts divu spēļu rezultātā. Ja atbildes mačos "Dunalkai" vai "BEL CIBO/MBR" būs pa spēkam uzvarēt pamatlaikā, tad sekos pagarinājums līdz pirmajiem vārtiem. Ja arī papildlaikā komandas vārtus negūs, tad sekos izšķirošie pēcspēles metieni. Atbildes spēles LOC Manēžā gaidāmas jau nākamnedēļ, 24. martā. Liepājas 26. čempionātu florbolā ar Liepājas valstspilsētas atbalstu rīko Biedrība "Florbola klubs "Kurši"".

 

Informāciju sagatavija:

Normunds Krūmiņš

 

 

JUGLASCIEMS