Cīņā par 4. vietu "Lekrings" pieveic čempionus

03.12.2023

Vienīgajā šodien notikušajā ELVI florbola līgas vīriešiem spēlē pašreizējā čempione "Lielvārde/Fat Pipe" savā laukumā uzņēma Cēsu komandu "Lekrings", kas turnīra tabulā ir lielvārdiešu kaimiņiene. Pārliecinošu uzvaru ar 9:4 izcīnīja cēsnieki, kam šie trīs punkti ļāva pakāpties uz 4. vietu, apsteidzot tieši savus šodienas pretiniekus. 4 (2+2) punktus uzvarētāju labā guva Edgars Puriņš.

Lielvārdes sporta centrā notikušās spēles rezultāts tika atklāts jau 1. minūtē, kad precīzi meta cēsnieks Miķelis Koknesis Roops (1:0). 12. minūtē ar vārtu guvumu atbildēja lielvārdieši Markusa Nazarova personā – 1:1. Pēc pirmā perioda viesiem bija divu vārtu pārsvars (3:1), bet mača vidū Edgars Puriņš panāca jau 4:1. Pirms pēdējās trešdaļas laukuma saimnieki zaudēja tikai ar vienu vārtu starpību – 3:4, jo pa golam bija iemetuši Sandis Mihailovskis un Niks Blumfelds. Pēdējā periodā vairāk uzbruka Lielvārdes florbolisti, bet ar vārtu gūšanu viņiem neveicās. Kamēr Cēsu komanda iemeta piecus golus, tikai viens mājinieku metiens sasniedza mērķi. "Lekrings" svinēja uzvaru ar 9:4.