Latvieši pret poļiem – par pirmo uzvaru

27.04.2023

Šodien Dānijas pilsētā Frederikshavnā turpinās pasaules čempionāts florbolā junioriem. Pulksten 17.30 (pēc Latvijas laika) "Arena Nord" B laukumā dosies Latvijas vīriešu U19 izlase, lai krustotu nūjas ar vienaudžiem no Polijas.

Pasaules čempionāts startēja vakar, poļu florbolisti pirmajā dienā mērojās spēkiem ar Čehijas valstsvienību. Polijas florbolistiem nācās atzīt pašreizējo čempionu pārākumu ar 2:18. Iespējams, ka poļi pietaupīja savus spēkus šīsdienas mačam Latvijas izlasi, kas viņiem noteikti būs pats svarīgākais, lai noturētos Elites grupā. Visi Polijas florbolisti vakar apmeklēja latviešu un somu maču, cītīgi vērojot savu nākamo pretinieku sniegumu.

Latvijas juniori vakar aizvadīja savu visu laiku labāko spēli pret pašreizējiem pasaules vicečempioniem somiem. Pirmajā periodā pēc Toma Ķeirāna precīza metiena mūsējie kā pirmie izvirzījās vadībā – 1:0. Otrajā trešdaļā vadības grožus pārņēma pretinieki (2:1), kuri pēdējā perioda vidū ieguva arī divu vārtu pārsvaru (3:1). Nekavējoties ar golu atbildēja Endijs Umberts Barruss, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam (2:3). Atlikušajā laikā Latvijas florbolisti darīja visu iespējamo, lai izrautu vismaz neizšķirtu un vienu punktu turnīra tabulā, tomēr bija spiesti piedzīvot sāpīgu zaudējumu ar 2:3.