"Talsu NSS/Krauzers" izcīna otro uzvaru pēc kārtas

22.01.2023

ELVI florbola līgā vīriešiem pie otrā panākuma divu dienu laikā tikusi komanda "Talsu NSS/Krauzers". Ja vakar talsenieki viesos ar 7:2 pieveica Rīgas "RTU/Rockets", tad šovakar savā laukumā ar 5:4 pārspēja komandu "Lielvārde/Fat Pipe". Jau otro maču pēc kārtas rezultatīvākais uzvarētāju rindās bija Toms Akmeņlauks, kuram šoreiz 3 (2+1) rezultativitātes punkti.

Komandu "Talsu NSS/Krauzers" un "Lielvārde/Fat Pipe" pirmā riņķa mačā, kas notika Lielvārdē, uzvaru ar 8:6 svinēja talsenieki. Viņi arī atklāja atbildes spēles rezultātu – 16. minūtē precīzs metiens padevās Tomam Krūzem (1:0). 19. minūtē lielvārdietis Niks Blumfelds atjaunoja neizšķirtu rezultātu – 1:1. Otrās trešdaļas laikā viesi spēja izvirzīties vadībā ar 4:2. Nosargāt savu pārsvaru Lielvārdes florbolistiem gan nebija pa spēkam, turklāt galvenais Talsu komandas uzvaras kaldinātājs bija bijušais lielvārdiešu uzbrukuma līderis Toms Akmeņlauks, kurš pēdējā periodā guva divus vārtus, atjaunojot neizšķirtu rezultātu (4:4). 57. minūtē Akmeņlauka piespēli izšķirošo vārtu guvumā pārvērta Mariss Bergmanis, nodrošinot komandai "Talsu NSS/Krauzers" uzvaru ar 5:4.