"Bauska" uzvar 1. periodā, "FS Masters/Ulbroka" – visā spēlē

26.11.2022

Pēdējā no trim šodien aizvadītajām ELVI florbola līgas vīriešiem spēlēm norisinājās Ulbrokas sporta kompleksā, kur turnīra tabulas līdere "FS Masters/Ulbroka" uzņēma "Bausku". Pēc pirmā perioda vadībā ar 2:1 atradās baušķenieki, bet visā spēlē ar 11:5 triumfēja Ulbrokas komanda. Uzvarētāju sastāvā ar četrām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Rūdolfs Vilmanis.

Ulbrokā notikušās spēles rezultātu 8. minūtē atklāja čehu leģionārs Tomašs Veselijs, kurš vadībā ar 1:0 izvirzīja komandu "FS Masters/Ulbroka". Tomēr pēc pirmajām 20 minūtēm labākā noskaņojumā bija Bauskas florbolisti, jo viņu labā pa golam iemeta Pāvels Seredickis un Ralfs Akmentiņš (2:1). Savukārt otrajā trešdaļā deviņus bezatbildes vārtus guva ulbrokieši, praktiski izšķirot šīs cīņas rezultātu (10:2). Atlikušajā periodā uzbrukumā nedaudz labāk darbojās "Bauska", tomēr pārliecinošu uzvaru ar 11:5 svinēja "FS Masters/Ulbroka".

Rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā ar četrām uzbrukumu noslēdzošajām piespēlēm bija Rūdolfs Vilmanis, kurš saņēma arī labākā spēlētāja balvu. Pa 3 (2+1) punktiem viņa komandas biedriem Tomam Bitmanim un Matīsam Kristiānam Morozovam, pa diviem goliem iemeta Eduards Stūre un Tomašs Veselijs, bet 2 (1+1) punkti Tomasa Kristofera Birstiņa kontā. Par labāko starp baušķeniekiem atzina vārtsargu Jāni Gožu, kurš atvairīja 23 no 34 pretinieku metieniem. Rezultatīvākais viņa komandā ar 3 (1+2) punktiem bija Pāvels Seredickis, divus golus iemeta Pēteris Zeltiņš, bet pa 2 (1+1) punktiem sakrāja Ralfs Akmentiņš un Felikss Žieds. Pēc šīs uzvaras "FS Masters/Ulbroka" ar 29 punktiem nostiprinājās turnīra tabulas pirmajā vietā, bet "Bauskai" joprojām deviņi punkti un 9. vieta.

"FS Masters/Ulbroka" – "Bauska" 11:5 (1:2, 9:0, 1:3)

34:21 (9:7; 16:7; 9:7)

"FS Masters/Ulbroka" – Rūdolfs Vilmanis 4 (0+4), Toms Bitmanis 3 (2+1), Matīss Kristiāns Morozovs 3 (2+1), Eduards Stūre 2 (2+0), Tomašs Veselijs 2 (2+0), Tomass Kristofers Birstiņš 2 (1+1), Nikolass Rukavišņikovs 1 (1+0), Valters Lapiņš 1 (1+0), Edžus Ceriņš 1 (0+1), Ralfs Klempners 1 (0+1).

"Bauska" – Pāvels Seredickis 3 (1+2), Pēteris Zeltiņš 2 (2+0), Ralfs Akmentiņš 2 (1+1), Felikss Žieds 2 (1+1), Jānis Akmentiņš 1 (0+1).