"Valmiera" spēlē pret FBK SĀC pagarina savu uzvaru sēriju

24.11.2022

karklinsvalmiera2022.jpg

ELVI florbola līgā vīriešiem jau sesto uzvaru pēc kārtas svinējusi turnīra tabulas vicelīdere FBK "Valmiera", kas šovakar savā laukumā ar 12:4 sakāva priekšpēdējās vietas īpašnieku FBK SĀC. Rezultatīvākais uzvarētāju rindās ar 4 (3+1) punktiem bija Arvis Kārkliņš.

 

FBK "Valmiera" lieliski aizvada regulāro turnīru, jo spējusi uzvarēt visas komandas, kas kopā ar to ieņem vietas labāko astotniekā. Vienīgo zaudējumu valmierieši piedzīvojuši mačā pret šobrīd 9. vietu ieņemošo "Bausku" 3:4. Šovakar viņi pēc vairāk nekā mēnesi ilgušas pauzes savā laukumā uzņēma FBK SĀC, kas turnīra tabulā jau ilgāku laiku atrodas priekšpēdējā pozīcijā.

 

Pirmās sešas minūtes aizritēja bez vārtu guvumiem, bet mača 7. minūtē rezultātu atklāja viesi pieredzējušā Alvja Dāles personā – 1:0. Laukuma saimnieku atbilde ilgi nebija jāgaida – līdz pirmajam pārtraukumam Valmieras florbolisti spēles vadības grožus pārliecinoši pārņēma savās rokās, izvirzoties vadībā ar 5:1. Divus golus iemeta Arvis Kārkliņš, bet pa vienam – Mārtiņš Broks, Georgs Māziņš un Gatis Liepiņš. Otrās trešdaļas laikā mājinieki ieguva astoņu vārtu pārsvaru (10:2), ko pēdējā periodā bez grūtībām nosargāja, svinot panākumu ar 12:4.

 

Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 4 (3+1) punktiem bija Arvis Kārkliņš, kurš arī saņēma labākā spēlētāja balvu. Pa trim punktiem sakrāja Mārtiņš Broks, Ričards Eglītis un Matīss Salmiņš, bet 2 (1+1) punkti Patrikam Briežem. FBK SĀC labā 3(1+2) punktus savāca Jānis Boroduška, bet pa 2 (1+1) punktiem Dēvidam Osītim un Ralfam Celmiņam, kurš tika atzīts par labāko spēlētāju viesu rindās. Pēc šīs uzvaras FBK "Valmiera" turnīra tabulā jau 22 punkti, bet joprojām 2. vieta. FBK SĀC ar pieciem punktiem atrodas priekšpēdējā pozīcijā.

SPORTS VIENO!