"Lekrings" pārliecinoši uzvar Tallinā

20.11.2022

Latvijas un Igaunijas sieviešu florbola līgā divu dienu laikā otro spēli aizvadīja Cēsu "Lekrings", kas viesojās pie komandas "Sparta Tallinn". Ja vakar cēsnieces bija pārākas tikai pagarinājumā (9:8), tas šodien uzvarēja samērā pārliecinoši – 7:3. Pa trim rezultativitātes punktiem mūsu komandā sakrāja Džeina Eglīte un Luīze Raseiceva.

Šīsdienas spēli labāk uzsāka Cēsu komanda, kas pirmā perioda laikā izvirzījās vadībā ar 2:0. Pa bumbiņai talliniešu vārtos ieraidīja Luīze Raseiceva un Džeina Eglīte. Otrās trešdaļas laikā fiksēts tikai viens gols – 36. minūtē "Sparta Tallinn" rezultāta starpību samazināja līdz minimumam (2:1). Tomēr pēdējā periodā laukumā atkal dominēja cēsnieces, kas bija daudz rezultatīvākas par savām pretiniecēm un galarezultātā svinēja panākumu ar 7:3.