"Ķekava" uzvar "Rubeni" un apsteidz to turnīra tabulā

21.10.2022

Viena ELVI florbola līgas vīriešiem spēle šovakar notika Ķekavā, kur tikās divas kaimiņienes turnīra tabulā - "Ķekava" un "Rubene" (Kocēni). Ķekavieši pamatlaika pēdējās astoņās minūtēs guva divus bezatbildes vārtus un varēja svinēt panākumu ar 6:4. Divi vārtu guvumi Toma Ķeirāna kontā. "Ķekava" pēc šī panākuma turnīra tabulā pakāpās uz trešo pozīciju.

Ķekavā aizvadītā spēle ilgi ritēja punkts punktā. Jau 1. minūtē rezultātu atklāja mājinieks Endijs Kleistrovs (1:0), bet 2. minūtē viesi realizēja savu skaitlisko vairākumu (1:1), ar vārtu guvumu izcēlās Jēkabs Keišs. Pēc pirmā perioda rezultāta tablo vēstīja par neizšķirtu (2:2), līdzsvars uz tā bija arī pēc otrās trešdaļas – 3:3. 48. minūtē Dāvis Zēmelis vienīgo reizi šajā mačā vadībā izvirzīja "Rubeni" (4:3), bet jau pēc četrām (!) sekundēm sekoja laukuma saimnieku atbilde – Markuss Januševskis atjaunoja neizšķirtu (4:4). 53. minūtē Ernests Ronis jau atkal vadībā ļāva atrasties laukuma saimniekiem, bet 54. minūtē Toms Ķeirāns ar precīzu metienu nofiksēja šīs cīņas galarezultātu – 6:4.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Markuss Januševskis, kura kontā 2 (1+1) punkti. Tieši tikpat punktu arī Klāvam Jansonam, bet Toms Ķeirāns izcēlās ar diviem vārtu guvumiem. Par labāko starp kocēniešiem atzina Andri Jēkabsonu. Viņam un vēl trim florbolistiem (Dāvim Zēmelim, Matīsam Celmam un Jēkabam Keišam) pa 2 (1+1) punktiem. Pēc šīs uzvaras "Ķekava" ar 14 punktiem uzšāvās līdz trešajai vietai, bet "Rubenei" joprojām 11 punktu un sestā pozīcija.

"Ķekava" – "Rubene" 6:4 (2:2, 1:1, 3:1)

27:21 (7:5; 11:10; 9:6)

"Ķekava" – Toms Ķeirāns 2 (2+0), Klāvs Jansons 2 (1+1), Markuss Januševskis 2 (1+1), Ernests Ronis 1 (1+0), Endijs Kleistrovs 1 (1+0), Kristaps Laugalis 1 (0+1), Ralfs Orste 1 (0+1), Renāts Degins 1 (0+1).

"Rubene" – Andris Jēkabsons 2 (1+1), Dāvis Zēmelis 2 (1+1), Matīss Celms 2 (1+1), Jēkabs Keišs 2 (1+1).