Brāļu Ābeļu beneficē "FS Masters/Ulbroka" triumfē U13 finālā

08.04.2023

Par Latvijas Jaunatnes čempionāta florbolā vecuma grupas U13 čempioni kļuvusi komanda "FS Masters/Ulbroka", kas šovakar Ķekavā notikušajā finālmačā ar 5:1 uzvarēja Kocēnu vienību "Rubene KSS". Visus piecus ulbrociešu vārtus guva komandas kapteinis Roberts Ābele, bet ar trim rezultatīvām piespēlēm izcēlās viņa dvīņubrālis Haralds Ābele.

Finālspēles pirmajā periodā tika gūti tikai vieni vārti – jau 3. minūtē pēc Haralda Ābeles piespēles precīzi meta Roberts Ābele (1:0). Otrās trešdaļas sākumā kocēnieši panāca izlīdzinājumu (1:1), gols Kriša Jančuka kontā. 17. minūtē Roberts Ābele atkal vadībā izvirzīja Ulbrokas florbolistus (2:1). Pēdējā periodā R. Ābele guva vēl trīs vārtus un "FS Masters/Ulbroka" varēja gavilēt par pārliecinošu uzvaru ar 5:1, izcīnītajām zelta medaļām un čempionu kausu.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju sastāvā saņēma Roberts Ābele, kurš guva visus piecus savas komandas vārtus. Otrs rezultatīvākais ar trim piespēlēm bija viņa dvīņubrālis Haralds Ābele. Par labāko Kocēnu komandā atzina goda vārtu autoru Krišu Jančuku.