Vīriešu U19 izlase aizvada treniņnometni Talsos

06.08.2022

viru192022.png

Latvijas junioru izlases kandidāti pulcējušies uz divu dienu nometni Talsos, kas norisināsies 6. un 7. augustā. Mūsu valstsvienība, galvenā trenera Aināra Juškēviča vadībā, gatavojas divpadsmitajam pasaules junioru čempionātam, kas tiks aizvadīts 2023. gada aprīļa nogalē Dānijas pilsētā Frederikshavnā. Iepriekšējā čempionātā ieņemtā piektā vieta mūsu florbolistiem dos iespēju būt starp astoņām valstīm, kuras spēlēs augstākajā grupā un cīnīsies par titulu.

 

Uz šo sagatavošanās ciklu izlases treneru korpuss ir uzaicinājis ļoti plašu kandidātu loku - 54 spēlētājus, no kuriem dalību apstiprinājis 51. Starp uzaicinātajiem ir četri vārtsargi un 50 laukuma spēlētāji, kuri pārstāv piecpadsmit dažādus Latvijas florbola klubus un komandas. Plašākā pārstāvniecība ir no Bauskas un Liepājas "Kuršu" organizācijām (pa astoņiem florbolistiem).

 

Nometnes ietvaros visi kandidāti tiks sadalīti četrās komandās ("Kurzeme", "Pierīga", "Vidzeme" un "Rīga"), kuras kopumā aizvadīs astoņas savstarpējas treniņspēles.

 

Kandidātu saraksts:

 

Nr.p.k.

Vārds un Uzvārds

P.

Komanda

1.

Ervīns Zīle

A

Bauska

2.

Ralfs Akmentiņš

A/U

Bauska

3. Gustavs Pļevoks A/U Bauska
4. Artis Černovskis A Bauska
5. Kristers Ķūrēns - Repša U Bauska
6. Rainers Bodnieks A Bauska
7. Kaspars Čakāns U Bauska
8. Kristiāns Čakāns U Bauska
9. Kristers Orlovs U FBK SĀC
10. Krists Saldatenoks U FBK SĀC
11. Dāvis Kononovs U FBK SĀC
12. Jēkabs Berkolts U FBK Valmiera
13. Ralfs Klodžs U FBK Valmiera
14. Ričards Riba A FBK Valmiera
15. Mārcis Zanders V FK Kurši
16. Renārs Eglītis A FK Kurši
17. Krišs Ādolfs Antāns A/U FK Kurši
18. Ralfs Polis U FK Kurši
19. Krists Ķemeris U FK Kurši
20. Roberts Alonderis U FK Kurši
21. Martins Einiņš A FK Kurši
22. Roberts Grots A/U FK Kurši
23. Tomass Alksniņš A/U Irlava
24. Ernests Ronis U Ķekava
25. Reinis Melgailis U Ķekava
26. Endijs Umberts Barruss U Ķekava
27. Ralfs Rūdolfs Rutkovskis A Lekrings
28. Bruno Beķeris U Lekrings
29. Rūdolfs Horns U Lekrings
30. Gustavs Rolands Ražinskis A Lielvārde/FatPipe
31. Kārlis Rudzītis U Lielvārde/FatPipe
32. Krišjānis Krēmers A LU/FS Masters
33. Renārs Rēders A LU/FS Masters
34. Rūdolfs Briedis U Madona
35. Edgars Ričards Gremze U Ogres Vilki
36. Kārlis Stukāns U Ogres Vilki
37. Patriks Cinītis U Ogres Vilki
38. Gustavs Gadzāns U Ogres Vilki
39. Andris Gīze V Oxdog Ulbroka LU
40. Edvards Staķis A Oxdog Ulbroka LU
41. Roberts Trofimenko U Oxdog Ulbroka LU
42. Nikolass Rukavišņikovs U Oxdog Ulbroka LU
43. Kirils Namļinskis V RTU/Rockets
44. Krišs Olafs Merirands A RTU/Rockets
45. Toms Ķeirāns U RTU/Rockets
46. Roberts Kārkliņš U RTU/Rockets
47. Toms Pētersons A Rubene
48. Kārlis Bitmanis A Rubene
49. Pēteris Gailis U Rubene
50. Sandijs Gabriels Siliņš V Talsu NSS/ Krauzers
51. Klāvs Araks A Talsu NSS/ Krauzers
52. Uģis Adiņš A Talsu NSS/ Krauzers
53. Aleksis Leperts U Talsu NSS/ Krauzers
54. Daniels Karlsons U Talsu NSS/ Krauzers

 

Galvenais treneris: Ainārs Juškēvičs

Treneris: Artis Raitums

Vārtsargu treneris: Andis Blinds

Fiziskās sagatavotības treneris: Mikus Embrekts

Izlases menedžere: Annija Andrejsone

 


SPORTS VIENO!