LFS godina sezonas labākos spēlētājus, trenerus un tiesnešus

25.07.2022

sezlabakie.jpg

Svētdien, 24. jūlijā, Teātra namā "Jūras Vārti", Ventspilī, notika Latvijas Florbola savienības (LFS) rīkotais aizvadītās sezonas labāko florbolistu, treneru un tiesnešu apbalvošanas pasākums.

 

Svinīgā gaisotnē atzinību par Latvijas čempionāta sezonas laikā ieguldīto darbu un demonstrēto sniegumu saņēma gan visu četru pieaugušo līgu, gan arī visu jauniešu vecuma grupu un veterānu līgas rezultatīvākie florbolisti, labākie spēlētāji, labākie treneri, kā arī labākie tiesneši. Vīriešu un sieviešu Virslīgā tiks nosaukta simboliskā izlase, kā arī čempionāta vērtīgākais spēlētājs un spēlētāja (MVP). Jaunatnes līgas jaunāko bērnu grupās uzvarētāji un labākie netiek noteikti, jo uz rezultātu tiek spēlēts tikai sākot no U12 vecuma.

 

Latvijas Bērnu un jauniešu čempionāta labākie spēlētāji

 

Meitenes U12: rezultatīvākā spēlētāja - Anna Uma Kalve (Ķekavas Bulldogs), labākā uzbrucēja - Monta Krampe (Ķekavas Bulldogs), labākā aizsardze - Olīvija Jarohoviča (CPSS/Lekrings), labākā vārtsardze - Kate Ozoliņa (Rubene/KSS);

 

Meitenes U14: rezultatīvākā spēlētāja - Annija Dārta Dankfelde (Rīgas Lauvas), labākā uzbrucēja - Anete Gaile (Rīgas Lauvas), labākā aizsardze - Lote Baldiņa (Rubene/KSS), labākā vārtsardze - Estere Elbrete (Rubene/KSS);

 

Meitenes U18: rezultatīvākā spēlētāja - Klinta Rovīte (NND/RTJC), labākā uzbrucēja - Emīlija Salaciete (Rubene/KSS), labākā aizsardze - Valērija Kurilo (Slampe/Zevid), labākā vārtsardze - Allana Kolosova (NND/RTJC);

 

Zēni U12: rezultatīvākais spēlētājs - Kārlis Felšus (FS Masters/Ulbroka), labākais uzbrucējs - Aleksis Šērs (Talsu NSS/Krauzers), labākais aizsargs - Lauris Šterns (CPSS/Lekrings), labākais vārtsargs - Kristers Mikuļinoks (Rubene/KSS);

 

Zēni U13, 2. divīzija: rezultatīvākais spēlētājs - Artis Upītis (OSS/FK Jenoti), labākais uzbrucējs - Artis Upītis (OSS/FK Jenoti), labākais aizsargs - Niks Cekarevs (FBK SĀC), labākais vārtsargs - Pāvels Koreškovs (Aizkraukles NSS);

 

Zēni U13, 1. divīzija: rezultatīvākais spēlētājs - Gustavs Marks Zariņš (FS Masters/Ulbroka), labākais uzbrucējs - Artis Duklavs (Bauskas BJSS), labākais aizsargs - Konrāds Mednis (Irlava), labākais vārtsargs - Oskars Opelts (FS Masters/Ulbroka);

 

Zēni U14, 2. divīzija: rezultatīvākais spēlētājs - Rūdolfs Dilbergs (FBK Riga Rockets), labākais uzbrucējs - Deniss Babaks (Madona/Kalsnava), labākais aizsargs - Nikolass Burbo (FBK Riga Rockets), labākais vārtsargs - Emīls Brics (FBK Riga Rockets);

 

Zēni U14, 1. divīzija: rezultatīvākais spēlētājs - Svens Balodis (Ķekavas Bulldogs), labākais uzbrucējs - Patriks Zvejnieks (Ķekavas Bulldogs), labākais aizsargs - Renārs Kovaļovs (FS Masters/Ulbroka), labākais vārtsargs - Oskars Venckus (FK Kurši);


Zēni U15: rezultatīvākais spēlētājs - Artemijs Smirnovs (FS Masters/Ulbroka), labākais uzbrucējs - Patriks Zvejnieks (Ķekavas Bulldogs), labākais aizsargs - Ričards Orste (Ķekavas Bulldogs), labākais vārtsargs - Henrijs Gustavs Magons (FS Masters/Ulbroka);

 

Zēni U16: rezultatīvākais spēlētājs - Edgars Ričards Gremze (FK Ogres Vilki), labākais uzbrucējs - Emīls Jančevskis (FS Masters/Ulbroka), labākais aizsargs - Ričards Riba (Valmieras BSS), labākais vārtsargs - Lauris Knoks (Rubene/KSS);

 

Zēni U18: rezultatīvākais spēlētājs - Kristers Babris (Rubene/KSS), labākais uzbrucējs - Jēkabs Keišs (Rubene/KSS), labākais aizsargs - Gustavs Griezītis (FK Kurši), labākais vārtsargs - Roberts Brants (FS Masters/Ulbroka);

 

Latvijas Veterānu čempionāta labākie spēlētāji

 

35+: rezultatīvākais spēlētājs - Ēriks Akulovs (Lekrings Sr.), labākais uzbrucējs - Edgars Gailums (Madonas novads), labākais aizsargs - Andris Saldūksnis (Rubene), labākais vārtsargs - Andris Eglītis (Talsi);

 

45+: rezultatīvākais spēlētājs - Ēriks Akulovs (Rubene/Melnie), labākais uzbrucējs - Jānis Zībārts (Aizkraukles novads), labākais aizsargs - Sandijs Eglītis (Ekskurzeme/Tukums), labākais vārtsargs - Ritvars Krēmers (SC Mēmele/Bauska);

 

Vīriešu 2. līgas labākie spēlētāji

 

Rezultatīvākais spēlētājs - Jānis Preimanis (Līgatne), labākais uzbrucējs - Jānis Kalniņš (FK Kalsnava), labākais aizsargs - Gvido Bišers (SK Coyote), labākais vārtsargs - Sandijs Gabriels Siliņš (Talsu NSS/ADAX);

 

My Floorball mēneša labākie spēlētāji - Edgars Janovičs (FK Ozolnieki), Niklāvs Vingris (FK Kalsnava), Sandijs Gabriels Siliņš (Talsu NSS/ADAX), Edijs Hammers (FK Ozolnieki);

 

Vīriešu 1. līgas labākie spēlētāji

 

Rezultatīvākais spēlētājs - Andrejs Dāvis Kmetjuks (SK Slampe/Zevid), rezultatīvākais spēlētājs regulārajā sezonā - Krists Bitenbinders (FK Saulkalne), labākais uzbrucējs - Linards Ščegoļevs (FK Valka/IGLU), labākais aizsargs - Stefans Roberts Dimza (Ogres Vilki), labākais vārtsargs - Mairis Vakermanis (Kuldīga/KNSS);

 

My Floorball mēneša labākie spēlētāji - Mikus Eduards Ķikuts (Rubene-1), Elviss Ābele (FK Valka/IGLU), Armands Skulte (Lielvārde), Andrejs Dāvis Kmetjuks (SK Slampe/Zevid);

 

ELVI līgas sievietēm labākās spēlētājas

 

Rezultatīvākā spēlētāja - Laura Gaugere (Rubene), labākā uzbrucēja - Simona Grāpēna (Rubene), labākā aizsardze - Samanta Bērziņa (Rubene), labākā vārtsardze - Jana Filipsone (Ķekavas Bulldogs/NND), vērtīgākā spēlētāja - Simona Grāpēna (Rubene);

 

Simboliskā izlase: uzbrucējas - Anna Mūrniece (Ķekavas Bulldogs/NND), Elīna Dīce (Ķekavas Bulldogs/NND) un Simona Grāpēna (Rubene), aizsardzes - Daniela Dafne Hāne (Rubene) un Samanta Bērziņa (Rubene), vārtsardze - Jana Filipsone (Ķekavas Bulldogs/NND).

 

My Floorball mēneša labākās spēlētājas - Madlēna Rozīte (Rubene-1), Dārta Derupa (Ķekavas Bulldogs/NND), Klinta Rovīte (NND/RTJC), Laura Gaugere (Rubene);

 

ELVI līgas vīriešiem labākie spēlētāji

 

Rezultatīvākais spēlētājs - Klāvs Jansons (Ķekava), labākais uzbrucējs - Edgars Puriņš (Lekrings), labākais aizsargs - Artūrs Jurševskis (Lekrings), labākais vārtsargs - Valters Kasjaņenko (Talsu NSS/Krauzers), vērtīgākais spēlētājs - Toms Bitmanis (Talsu NSS/Krauzers), labākais debitants - Endijs Umberts Barruss (Ķekava);

 

Simboliskā izlase: uzbrucēji - Toms Bitmanis (Talsu NSS/Krauzers), Klāvs Jansons (Ķekava) un Edgars Puriņš (Lekrings), aizsargi - Juris Zilberts (Rubene) un Artūrs Jurševskis (Lekrings), vārtsargs - Valters Kasjaņenko (Talsu NSS/Krauzers);

 

My Floorball mēneša labākie spēlētāji - Klāvs Jansons (Ķekava), Raitis Ozols (FBK SĀC), Matīss Celms (Rubene), Lauris Alvis Stiprais (FBK Valmiera), Reinis Kirilko (Lielvārde/FatPipe);

 

Latvijas čempionāta īpašās balvas

 

Labākie tiesneši - Ēriks Bauers un Ilmārs Podnieks, labākās jaunatnes treneres - Gita Orste (Ķekavas Bulldogs) un Maija Zēmele-Bauere (CPSS/Lekrings), labākais treneris - Ivars Jēkabsons (Rubene), par godīgu spēli - Dmitrijs Ivanišaks.


SPORTS VIENO!