"Rubene" savu uzvaru sēriju noapaļo līdz ducim

"Rubene" – "Lekrings" 8:1 (1:1, 4:0, 3:0)

45:16 (12:5; 14:5, 19:6)

"Rubene" – Zane Darša 5 (3+2), Laura Gaugere 3 (1+2), Samanta Bērziņa 2 (1+1), Emīlija Salaciete 2 (1+1), Marta Lība Zameca 2 (1+1), Zane Ziedone 1 (1+0), Lība Daija Mikova 1 (0+1).

"Lekrings" – Džeina Eglīte 1 (1+0), Jolanta Kļava 1 (0+1).

ELVI florbola līgā sievietēm 12. uzvaru 12 spēlēs guvusi pašreizējā čempione "Rubene", kas šovakar, jau būdama regulārā turnīra uzvarētājas godā, Kocēnu sporta namā ar 8:1 sakāva Cēsu komandu "Lekrings". Rezultatīvākā uzvarētāju sastāvā ar 5 (3+2) punktiem bija Zane Darša.

Abu komandu pirmajā savstarpējā mačā, kas 1. oktobrī notika Cēsīs, kocēnietes triumfēja ar 15:2, 5 (3+2) punktus tajā spēlē sakrāja Laura Gaugere. Atbildes spēli labi sāka cēsnieces, kas 6. minūtē pēc Džeinas Eglītes precīzā metiena izvirzījās vadībā ar 1:0. Izlīdzinājumu čempiones panāca tikai 19. minūtē, kad "Rubenes" skaitlisko vairākumu realizēja Zane Darša – 1:1. Kā vēlāk izrādījās, komandai "Lekrings" nākamajos divos periodos pie vārtu guvuma tikt vairs neizdevās. Pēc otrās trešdaļas "Rubene" atradās vadībā ar 5:1, bet visā spēlē bija pārāka ar 8:1.

Labākās spēlētājas balvu uzvarētāju komandā saņēma Zane Darša, kura ar 5 (3+2) punktiem bija arī rezultatīvākā. Viņas komandas biedrenei Laurai Gaugerei 3 (1+2) punkti, bet pa 2 (1+1) punktiem savāca Samanta Bērziņa, Emīlija Salaciete un Marta Lība Zameca. Par labāko starp cēsniecēm atzina Luīzi Raseicevu, kura šoreiz gan bez rezultativitātes punktiem. Pēc šīs uzvaras Kocēnu "Rubenei", kuras pirmā vieta turnīra tabulā jau pirms tam bija neapdraudama, ir 36 punkti. Cēsu "Lekrings" ar 16 punktiem ieņem sesto pozīciju.