Latviešu sapni par pusfinālu sabradā čehi

08.12.2021

Helsinkos notiekošā pasaules čempionāta florbolā ceturtdaļfinālā šodien negaidīti smagu zaudējumu piedzīvoja Latvijas vīriešu izlase, kas ar 1:9 atzina Čehijas valstsvienības pārākumu. Goda vārtus Latvijas izlases labā guva Kevins Šmits, kurš tika atzīts par mūsu komandas labāko spēlētāju.

Pēc ceturtdaļfināla spēles komentāru sniedza Latvijas valstsvienības galvenais treneris Arto Rīhimeki:

"Esmu vīlies. Es biju pārliecināts, ka šodien varam uzvarēt, tāpēc esmu ļoti vīlies.

Spēles sākums nebija labs, abas komandas bija nedaudz nervozas. Otrā trešdaļa jau bija daudz labāka.

Pie 1:3 mazākumā mums bija divas lieliskas vārtu gūšanas iespējas, kuras neizmantojām, uzreiz pēc tam viņi panāca 1:4 un tas šodien bija lūzuma punkts par labu pretiniekiem.

Kopumā izveidojām ļoti maz vārtu gūšanas iespējas salīdzinot ar pretiniekiem, jāatzīst, ka viņi šodien bija labāki.

Rīt būs brīvdiena un sāksim fokusēties uz cīņu par 5. vietu. Nedomāju, ka zaudēsim koncentrēšanos, čempionāts turpinās un mūsu mērķis ir iegūt šo 5. vietu.

Šis ir komandu sporta veids un mūsu spēks ir kolektīvā. Tikai ar komandas spēli mēs varam uzvarēt "Top 4" izlases un uz to arī ir jāturpina strādāt turpinājumā.

Mēs šo uztveram kā ilgtermiņa procesu - paņemsim pozitīvo no katras šī čempionāta spēles un virzīsimies uz priekšu."