Kocēnu sporta klubs viesojas Valmieras SOS bērnu ciematā

26.10.2021

valm01.jpg

24. septembrī "Kocēnu sporta klubs" viesojās Latvijas SOS bērnu ciematu asociācijas Valmieras ciematā, lai kopā aizvadītu florbola treniņu un iedvesmotu bērnus nodarboties ar sportu, dāvinot bērniem arī florbola inventāru. Pasākums notika biedrības "Taureņa efekts" projekta "Sports vieno" ietvaros.

 

Sportiskās aktivitātes vadīja Kocēnu sporta skolas jaunatnes treneris Jānis Dainis. Pasākuma laikā bērni iesaistījās dažādās sporta aktivitātēs un uzzināja vairāk par sporta veidu florbols. Treneris pastāstīja par to, kā norisinās florbola treniņi, radot bērnos interesi nodarboties ar sportu un izaicināt sevi nākotnē.

 

"Bērniem biežāk jāredz pozitīvs piemērs, ko rāda gan vienaudži, gan pieaugušie. Viņiem jāsaprot, ka sports ir ne tikai izaicinājumi, bet arī sevis pilnveidošana, komandas gars un milzīgs prieks par panākumiem," saka J. Dainis. "Pateicoties šim projektam, esam vienojušies ar bērnu ciematu, ka turpmāk florbola treniņus organizēsim katru nedēļu."

 

Tāpat Valmieras SOS Bērnu ciemata sociālā darbiniece Kristīne Kuriloviča pozitīvi vērtē projekta "Sports vieno" pasākumu, paužot: "Bija gandarījums redzēt prieku bērnu acīs un vēlmi piedalīties pasākumā, neskatoties uz laika apstākļiem. Bērni ir entuziasma pilni turpināt nodarboties ar florbolu un, pateicoties jaunajam ekipējumam – vārtiem, nūjām, bumbiņām, tas ir iespējams!"

 

Biedrības "Taureņa efekts" projekts "Sports vieno" palīdz bērniem un jauniešiem no bērnu aprūpes namiem attīstīt un sasniegt jaunus mērķus, radot interesi par dažādām jomām. Šī projekta ietvaros tiek organizētas dažādas aktivitātes, iepazīstinot ar sporta ikdienu, kur caur interesantiem pasākumiem, treniņiem un sacensībām, tiek sekmēta viņu izpratne par florbolu, veicināta fiziskā attīstība, nodrošinot iespēju vērot florbola čempionātu spēles, lai mācītos no profesionāliem sportistiem. Projektu "Sports vieno" organizē biedrība "Taureņa efekts" sadarbībā ar Latvijas Florbola savienību, savukārt projekta galvenie atbalstītāji ir veikalu tīkls "ELVI" un degvielas uzpildes staciju tīkls "Virši A".

 

Projekta "Sports vieno" ietvaros šajā rudenī florbola komandas no dažām Latvijas pilsētām ciemojas bērnunamos Rīgā, Liepājā, Ventspilī, Tukumā un Madonā. Kopumā vienpadsmit bērnunamos notiek florbolistu vizītes ar sportiskām aktivitātēm, un tiek dāvināti florbola inventāra komplekti. Florbola komplektus veido nūjas, bumbiņas, vārti un cits inventārs, kas bērniem noderēs, lai turpmāk pilnvērtīgi varētu baudītu florbola spēles.

 

SF
JUGLASCIEMS