"Talsu NSS/Krauzers" revanšējas čempionei "Rubenei"

11.09.2021

Jau tradicionāli ELVI florbola līgas vīriešiem jaunā sezona tiek atklāta ar spēli starp čempioniem un vicečempioniem. Šovakar Kocēnu sporta namā čempione "Rubene" uzņēma vicečempiones godā esošo komandu "Talsu NSS/Krauzers", kam ļoti spraigā cīņā piekāpās ar 4:5. Talsenieku rindās ar 3 (2+1) rezultativitātes punktiem izcēlās Toms Bitmanis.

Vēl nav pagājuši pat trīs pilni mēneši, kopš ELVI florbola līgas finālā Kocēnu "Rubene" ar 3:2 pārspēja komandu "Talsu NSS/Krauzers" un varēja virs galvām celt lielo čempionu kausu. Šovakar tieši ar šo divu komandu savstarpēju maču tika atklāta jaunā sezona. Šī čempionāta pirmos vārtus spēles 19. minūtē guva talsenieks Mariss Bergmanis – 1:0, ar tādu rezultātu noslēdzās pirmais periods. Otrā trešdaļa sākās ar kocēniešu Arnija Kuratņika un Marisa Dumpja vārtu guvumiem – 2:1. Pēc otrās trešdaļas minimāls pārsvars jau atkal bija viesiem – 3:2. Pēdējā perioda sākumā pa golam iemeta Talsu florbolisti Emīls Krūmiņš un Toms Bitmanis – 5:2. Kocēnu komanda pamatlaika pēdējās divās minūtēs rezultāta starpību samazināja līdz minimumam, tomēr uzvaru ar 5:4 varēja svinēt "Talsu NSS/Krauzers".