Mūsu juniores piekāpjas čehietēm

02.05.2014

Polijas pilsētā Zbonšiņā notiekošā pasaules čempionāta apakšgrupas turnīru Latvijas U19 sieviešu florbola izlase noslēdza ar zaudējumu savām Čehijas vienaudzēm - 1:10. Par labāko spēlētāju starp mūsu florbolistēm tika atzīta vārtsardze Jana Filipsone.

Spēli pret čehietēm mūsu juniores sāka necerēti sekmīgi - 7.minūtē Monikas Džigures piespēli vārtu guvumā pārvērta Inga Ametere - 1:0. Diemžēl, kā vēlāk izrādījās, tie bija Latvijas izlases goda vārti. Čehietes arvien aktīvāk apdraudēja mūsu komandas vārtus, 15.minūtē viņas realizēja skaitlisko vairākumu (1:1), bet perioda izskaņā guva vēl divus vārtus - 1:3. Arī otrajā trešdaļā pretinieču kontā trīs rezultatīvi raidījumi (1:6), bet pēdējā periodā - vēl četri - 1:10.

Par labāko spēlētāju Latvijas izlases sastāvā tika atzīta vārtsardze Jana Filipsone, kura pirmajos divos periodos arvairīja 18 no 24 pretinieču metieniem. Kopumā čehietes pa mūsu izlases vārtiem meta 39 reizes, kamēr mūsu florbolistēm statistiķi saskaitīja tikai divus raidījumus.