"Lekrings" pēdējā periodā izlaiž pārsvaru un zaudē tallinietēm

27.01.2024

Šodien Tallinā norisinājās Latvijas un Igaunijas sieviešu florbola līgas spēle, kurā Cēsu "Lekrings" viesojās pie komandas "Sparta Tallinn". Pēc divām trešdaļām cēsnieces vēl atradās vadībā ar 3:1, bet galarezultātā piedzīvoja zaudējumu ar 4:6. Cēsu komandas labā trīs vārtus guva Luīze Raseiceva.

Igaunijas galvaspilsētā notikušās spēles rezultātu 12. minūtē ar precīzu metienu atklāja Luīze Raseiceva – 1:0, tā noslēdzās pirmās 20 minūtes. Otrās trešdaļas sākumā igaunietēm vajadzēja tikai 14 sekundes, lai atjaunotu neizšķirtu rezultātu (1:1). Līdz otrajam pārtraukumam pa golam iemeta Luīze Raseiceva un Evelīna Barka, izvirzot "Lekringu" vadībā ar 3:1. Diemžēl, bet pēdējā periodā cēsniecēm pietrūka spēka. Tallinas florbolistes iemeta piecus golus, kamēr latvietes spēja atbildēt tikai ar vēl vienu Luīzes Raseicevas golu. "Sparta Tallinn" svinēja panākumu ar 6:4.