Latvijas florbolistes pirmajā pārbaudes spēlē pārspēj igaunietes

16.10.2021

Šovakar Kocēnu sporta namā notika pirmā no divām pārbaudes spēlēm starp Latvijas un Igaunijas sieviešu florbola izlasēm. Ar 5:2 uzvarēja latvietes, kuru labā pa diviem vārtiem guva Simona Grāpēna un Anna Ankudinova.

Pirmās pārbaudes spēles rezultātu 5. minūtē ar precīzu metienu atklāja Simona Grāpēna – 1:0. 15. minūtē ar vārtu guvumu atbildēja igauniete Milja Alanko, atjaunojot neizšķirtu rezultātu (1:1), tomēr pēc pirmā perioda vadība ar vienu vārtu pārsvaru jau atkal atradās latvietes, jo pusminūti pirms pārtraukuma ar vārtu guvumu izcēlās Elīza Elizabete Bērziņa. Otrajā trešdaļā vārtus guva tikai latvietes – pēc Simonas Grāpēnas un Annas Ankudinovas vārtu guvumiem Latvijas izlase izvirzījās vadībā ar 4:1. Pēdējā perioda pirmajā minūtē viešņas Kates Kūtisāres personā realizēja savu skaitlisko pārsvaru – 2:4. 54. minūtē savus otros vārtus šajā mačā guva Anna Ankudinova, nofiksējot cīņas galarezultātu – 5:2.

Par labāko spēlētāju Latvijas izlases sastāvā atzina divu vārtu autori Annu Ankudinovu. Divi vārtu guvumi arī Simonas Grāpēnas kontā. Par labāko starp igaunietēm atzina Kati Kūtisāri, kura šajā mačā sakrāja 2 (1+1) punktus. Rīt pulksten 12.00 abas izlases turpat Kocēnu sporta namā tiksies vēlreiz.