"RTU/Rockets" neļauj debitantiem atgūt līderu godu

02.10.2021

Pirmajā no četrām šodien paredzētajām ELVI florbola līgas vīriešiem spēlēm turnīra pastarīte "RTU/Rockets" (Rīga) Rimi Olimpiskajā centrā uzņēma pārsteidzošo debitanti FBK SĀC, kas uzvaras gadījumā būtu atguvusi Virslīgas līderes godu. Rīdzinieki to nepieļāva, ārkārtīgi spraigā cīņā pārspējot ādažniekus ar 6:5, uzvaras vārti Imanta Lastovska kontā.

Rimi Olimpiskajā centrā spēkiem mērojās divas komandas, kas līdz šim bija cīnījušās ar diametrāli pretējiem rezultātiem – turnīra pastarīte "RTU/Rockets", kam līdz šim bija tikai viena uzvara, uzņēma debitanti FBK SĀC, kas četrās spēlēs bija piedzīvojusi tikai vienu zaudējumu. Rīdziniekos gan tas nekādu respektu neradīja – viņi pēc Toma Ķeirāna un Renāra Preijera trāpījumiem jau pirmo piecu minūšu laikā izvirzījās vadībā ar 2:0. Ādažnieki nepalika atbildi parādā – pa golam iemeta Kristaps Krujelis un Kristers Januševskis, tāpēc 12. minūtē rezultāts jau atkal bija neizšķirts – 2:2. Līdzsvars uz rezultātu tablo bija skatāms arī pirms pirmā pārtraukuma – 3:3. Otrās trešdaļas laikā minimālu pārsvaru (5:4) ieguva viesi. Toties pēdējā periodā vārtus guva tikai laukuma saimnieki – 50. minūtē Jēkabs Senkāns atjaunoja neizšķirtu (5:5), bet 58. minūtē, kad "RTU/Rockets" spēlēja skaitliskajā vairākumā, Mārtiņa Mickeviča piespēli uzvaras vārtu guvumā pārvērta Imants Lastovskis – 6:5.