"Pārgauja" neizglābjas mačā pret "Valmieru"

06.05.2021

Vienīgajā šovakar notikušajā ELVI florbola līgas vīriešiem spēlē pavisam nedaudz pietrūka, lai Stalbes SK "Pārgauja" atņemtu vismaz punktu vienai no līderēm – FBK "Valmiera". Stalbieši, spēlējot Cēsīs, piekāpās valmieriešiem ar 8:9, uzvarētāju labā pa četriem rezultativitātes punktiem guva Pāvels Semjonovs un Ričards Eglītis.

Stalbes "Pārgauja" pirms šīsdienas spēles atradās tikai 10. vietā, kamēr valmierieši bija uzņēmušies vicelīderu lomu. Tieši Valmieras komanda bija tā, kas atklājas mača rezultātu – pirmo desmit minūšu laikā pēc Ričarda Eglīša, Matīsa Salmiņa un Artura Bračkas metieniem viesi izvirzījās vadībā ar 3:0. Ar vārtu guvumiem atbildēja mājinieki Olafs Zvīnis un Lauris Ābols (2:3), tomēr pēc pirmā perioda valmieriešiem bija divu vārtu pārsvars – 4:2. Arī pēc otrās trešdaļas vadībā atradās Valmieras komanda - 7:5. Pēdējā perioda sākumā viesi guva vēl divus vārtus – 9:5. Likās, ka cīņas rezultāts jau izšķirts. Tā gan nedomāja "Pārgaujas" florbolisti, kas pamatlaika pēdējo astoņu minūšu laikā atguva trīs vārtus. Stalbiešiem vēl atlika teju pusminūte, lai gūtu vismaz vēl vienus vārtus, tomēr laimīgu uzvaru ar 9:8 svinēja FBK "Valmiera".