Puriņa beneficē "Pārgauja" salauž sīksto "Irlavu/Avant"

01.05.2021

Pirmajā no divām šodien paredzētajām ELVI florbola līgas vīriešiem spēlēm Stalbes SK "Pārgauja" Cēsu sporta kompleksā uzņēma komandu "Irlava/Avant". Pateicoties Edgara Puriņa četriem vārtu guvumiem, spraigā cīņā ar 7:3 uzvarēja stalbieši.

Stalbes "Pārgauja" pēc garas neveiksmju sērijas izmisīgi cīnās par kvalificēšanos izslēgšanas spēlēm. Šovakar Stalbes florbolisti savā laukumā uzņēma pēdējā laikā ļoti veiksmīgi spēlējošo komandu "Irlava/Avant", ko pirmā apļa mačā viesos bija pārspējuši ar 8:5. Atbildes spēli veiksmīgāk sāka stalbieši – minūti pirms pirmā pārtraukuma pēc Jāņa Boroduškas un Edgara Puriņa metieniem mājinieki bija izvirzījušies vadībā ar 2:0. Irlavnieki gan paspēja atbildēt ar Riharda Mertena golu – pēc pirmās trešdaļas rezultāts bija 2:1. Otrā perioda laikā fiksēts tikai viens vārtu guvums – pēc Edgara Puriņa metiena laukuma saimniekiem atkal bija divu vārtu pārsvars (3:1). Pēdējā perioda sākumā viesiem vajadzēja tikai piecas minūtes, lai atjaunotu neizšķirtu – 3:3, pa vārtu guvumam Kristapa Kazlovska un Renāra Austruma kontā. Triju minūšu laikā vēl divus vārtus guva Edgars Puriņš, izvirzot stalbiešus vadībā ar 5:3, bet visā mačā "Pārgauja" uzvarēja ar 7:3.