Stalbes "Pārgauja" viesos sabojā "Irlavas/Avant" bilanci

27.09.2020

pargauja_eglitis_20.jpg

Pirms šīsdienas spēlēm ELVI florbola līgā vīriešiem bija tikai četras komandas, kas vēl nebija izbaudījušas zaudējuma rūgtumu, bet šovakar šo lielisko kompāniju pameta "Irlava/Avant", kas savā laukumā ar 5:8 atzina Stalbes "Pārgaujas" pārākumu. Uzvarētāju labā pa 3 (2+1) punktiem guva Jānis Driļevskis un Emīls Eglītis.

 

Stalbes "Pārgauja" šovakar viesojās pie komandas "Irlava/Avant", kas jauno sezonu bija sākusi ar divām uzvarām. Līdz 12. minūtei vadībā ar 2:0 izvirzījās viesi, kuru labā pa vārtiem guva Mārtiņš Zicmanis un Kristaps Krujelis. Pēc pirmā perioda stalbiešu pārsvars bija minimāls, jo 17. minūtē irlavnieku skaitlisko pārākumu realizēja Renārs Austrums – 1:2. Jau otrās trešdaļas laikā viesi ieguva vērā ņemamu pārsvaru – 4:1, bet visā spēlē SK "Pārgauja" triumfēja ar 8:5.

 

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma vārtsargs Dāvis Helmuts Zvejnieks, kurš atvairīja 27 no 32 pretinieku metieniem. Rezultatīvākie viņa komandā ar 3 (2+1) punktiem katram bija Jānis Driļevskis un Emīls Eglītis, bet pa 2 (1+1) punktiem savāca Artūrs Jurševskis un Olafs Zvīnis. Par labāko starp irlavniekiem atzina Renāru Austrumu, kurš ar 3 (2+1) punktiem bija rezultatīvākais. Pa diviem punktiem Ričarda Gruziņa un Kristapa Kazlovska rēķinā.

BALTA
SPORTS VIENO!