Bauskas BJSS ar diviem izrāvieniem izcīna U18 bronzu

04.05.2014

Latvijas Bērnu un jauniešu čempionāta finālspēļu turpinājumā piektdien Lielvārdes Novada sporta centrā Bauskas BJSS pirmajā un trešajā periodā veica pa izrāvienam, cīņā par trešo vietu ar 8:4 pārspējot Lielvārdi.

Bauskas BJSS florbolisti lieliski aizvadīja pirmo trešdaļu, gūstot piecus vārtus pēc kārtas. Trīs no tiem Rolanda Kovaļevska rēķinā. Lai arī otrajā periodā laukuma saimniekiem izdevās atspēlēt tikai vienus vārtus, taču intriga cīņā par bronzas medaļām vēl bija tikai priekšā.

Pēdējās trešdaļas sešu minūšu un vienas sekundes laikā Lielvārdes puišiem bija pa spēkiem atspēlēt trīs vārtus un samazināt rezultāta starpību līdz minimumam - 4:5. Iespējams, ka lūzuma punkts šajā mačā bija nepilnas desmit minūtes pirms finālsvilpes uz Lielvārdes vārtiem nozīmētais soda metiens. Baušķenieks Kovaļevskis pārspēja sāncenšu vārtsargu, panākot 6:4. Vēl pēc nepilnas minūtes tieši Rolands jau panāca 7:4. Atlikušajā laikā Kovaļevskim arī sestie vārti, bet Bauskas BJSS uzvara ar 8:4.