Irlava čempionāta pirmajā spēlē uzvar titulēto "Lekringu"

10.09.2023

Jau ELVI florbola līgas vīriešiem pirmajā kārtā fiksēta diezgan liela sensācija – šovakar "Irlava" savā laukumā ar 5:4 pārspēja titulēto un pieredzējušo Cēsu komandu "Lekrings". Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma vārtsargs Ulvis Ansbergs, kurš atvairīja 22 no 26 pretinieku metieniem, tostarp divus "bullīšus".

Irlavas sporta centrā notikušo maču ļoti vareni sāka tieši mājinieki, kuri pirmo astoņu minūšu laikā izvirzījās vadībā ar 3:0. Pa bumbiņai Cēsu komandas vārtos ieraidīja Edgars Taube, Kristers Tiltiņš un Emīls Krūmiņš. Līdz pirmajam pārtraukumam viesi Emīla Dzalba personā vienus vārtus atguva (1:3), bet Bruno Beķeris neprata pārspēt Ansbergu, izpildot soda metienu. Otrās trešdaļas sākumā Beķeris reabilitējās, rezultāta starpību samazinot līdz minimumam (2:3), bet 32. minūtē pēc Paula Erenbota metiena rezultāts atkal kļuva neizšķirts – 3:3. Irlavniekiem veiksmīga izrādījās 39. minūte, jo tās laikā viņi guva pat divus vārtus, panākot 5:3. Ar goliem izcēlās Konrāds Mednis un Kaspars Klamers. 55. minūtē Beķeris realizēja savas komandas skaitlisko pārsvaru, panākot 4:5. 56. minūtē "Lekringam" bija lieliska izdevība atjaunot neizšķirtu rezultātu, bet arī Artūrs Jurševskis neprata ar soda metienu pārspēt Irlavas komandas vārtsargu. "Irlava" nosargāja uzvaru ar 5:4 un sezonu sākusi ar trim punktiem turnīra tabulā.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts vārtsargs Ulvis Ansbergs, kurš atvairīja 22 no 26 pretinieku metieniem, tostarp divus "bullīšus". Viņa komandas biedriem Kristeram Tiltiņam un Kasparam Klameram pa 2 (1+1) rezultativitātes punktiem. Labākā spēlētāja balvu Cēsu komandā saņēma Pauls Erenbots, kura kontā viens gols. Cēsniekiem Bruno Beķerim un Emīlam Dzalbam pa trim rezultativitātes punktiem.