"Lielvārde /Fat Pipe" kaldina vēl vienu uzvaru, sērijā 2:1

25.03.2023

ELVI florbola līgas vīriešiem pusfināla sērijā starp komandām "FS Masters/Ulbroka" un "Lielvārde/Fat Pipe" pirmo reizi vadībā izvirzījušies lielvārdieši (2:1), kas šovakar savā laukumā bez liekiem pārdzīvojumiem pieveica ulbrociešus ar 5:2. Lielvārdes komandā šajā mačā izšāva Niks Blumfelds, kura kontā 3 (1+2) rezultativitātes punkti.

Pusfināla sērijas trešās cīņas rezultātu 8. minūtē ar precīzu metienu atklāja lielvārdietis Markuss Nazarovs (1:0), bet 11. minūtē Oskars Tūtāns mājinieku pārsvaru jau dubultoja – 2:0. Abos vārtu guvumos ar pēdējo piespēli asistēja Niks Blumfelds. 14. minūtē ar vārtu guvumu atbildēja ulbrocietis Valters Lapiņš – 1:2. 33. minūtē viesu vārtsargs Ivars Dišereits nogulēja Lielvārdes komandas aizsarga Armanda Savina patālu raidījumu – 3:1. Pēc otrās trešdaļas lielvārdiešiem atkal bija tikai vienu vārtu pārsvars, jo 39. minūtē ar golu izcēlās "FS Masters/Ulbroka" uzbrucējs Edžus Ceriņš (2:3). Pēdējo trešdaļu laukuma saimnieki sāka skaitliskajā vairākumā, ko arī veiksmūgi izmantoja – 42. minūtē vārtus guva Niks Blumfelds (4:2). No 57. minūtes vidus Ulbrokas komanda sāka mainīt vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet šoreiz tas nāca par labu lielvārdiešiem, jo 20 sekundes pirms pamatlaika beigām bumbiņu tobrīd tukšajos viesu vārtos ieraidīja Didzis Nemme. "Lielvārde/Fat Pipe" varēja svinēt uzvaru ar 5:2, bet sērijā līdz vienas komandas četriem panākumiem pirmo reizi izvirzījās vadībā – 2:1.

Rezultatīvākais uzvarētāju rindās ar 3 (1+2) punktiem bija Niks Blumfelds, 2 (1+1) punkti Armandam Savinam, ar divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Juris Sandis Jēgers, bet labākā spēlētāja balvu saņēma Oskars Tūtāns, kuram šajā mačā viens gols. Par labāko spēlētāja Ulbrokas komandā atzina pirmo vārtu autoru Valteru Lapiņu. Jāpiebilst, ka lielvārdieši pie rezultativitātes punktiem šoreiz neļāva tikt pretinieku rezultatīvākajam spēlētājam Matīsam Kristiānam Morozovam. Sērijas ceturtā spēlē arī notiks Lielvārdes sporta centrā, tā paredzēta rīt, 26. martā, sākums pulksten 16.30.

"Lielvārde/Fat Pipe" - "FS Masters/Ulbroka" 5:2 (2:1, 1:1, 2:0), sērijā 2:1

25:15 (7:4; 9:6; 9:5)

"Lielvārde/Fat Pipe" – Niks Blumfelds 3 (1+2), Armands Savins 2 (1+1), Juris Sandis Jēgers 2 (0+2), Didzis Nemme 1 (1+0), Markuss Nazarovs 1 (1+0), Oskars Tūtāns 1 (1+0).

"FS Masters/Ulbroka" – Edžus Ceriņš 1 (1+0), Valters Lapiņš 1 (1+0), Nikolass Rukavišņikovs 1 (0+1), Artūrs Narogs 1 (0+1).