Čempione "Rubene" pieveic pastarīti "Bausku"

15.01.2022

rubene2021.jpg

Pirmā no divām šodien paredzētajām ELVI florbola līgas vīriešiem spēlēm notika Kocēnu sporta namā, kur čempiones titula īpašniece "Rubene" uzņēma turnīra tabulas pastarīti "Bausku". Čempioni saviem viesiem sarūpēja jau 11. zaudējumu pēc kārtas (13:6), rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā ar 4 (3+1) punktiem bija Mikus Eduards Ķikuts.

 

Kocēnu "Rubene" savā laukumā uzņēma "Bausku", kuru pirmā apļa mačā, kas 18. septembrī norisinājās pie zemgaliešiem, pārspēja ar 7:4. Atbildes spēlē vēl nebija aizvadītas divas minūtes, kad kocēnieši jau paspēja izvirzīties vadībā ar 2:0, pa golam iemeta Jēkabs Keišs un Mikus Eduards Ķikuts. Baušķenieki ar atbildi nekavējās – pirmā perioda vidū vadībā ar 3:2 jau atradās viņi. Pa bumbiņai laukuma saimnieku vārtos ieraidīja Deniss Afanasjevs, Pāvels Seredickis un Kaspars Čakāns. Bauskas florbolistiem gan neizdevās vadības grožus noturēt savās rokās – līdz pirmajam pārtraukumam Kocēnu komanda guva trīs bezatbildes vārtus, izvirzoties vadībā ar 5:3. Otrās trešdaļas laikā mājinieki savu handikapu dubultoja (8:4), bet visā spēlē svinēja pārliecinošu uzvaru ar 13:6.

 

Balvu kā labākais spēlētājs uzvarētāju komandā saņēma aizsargs Juris Zilberts, kura kontā 3 (1+2) rezultativitātes punkti. Pa trim punktiem sakrāja arī Matīss Celms, Ivo Balodis un Markuss Dumpis, pa diviem goliem iemeta Atis Stepāns un Kristers Babris, bet rezultatīvākais ar 4 (3+1) punktiem bija Mikus Eduards Ķikuts. Par labāko spēlētāju Bauskas komandā tika atzīts Pēteris Zeltiņš, kurš ar 3 (2+1) punktiem bija arī rezultatīvākais. Viņa komandas biedriem Denisam Afanasjevam un Kasparam Čakānam pa 2 (1+1) punktiem. Kocēnu "Rubene" pēc šīs uzvaras ar 24 punktiem pakāpās uz 5. vietu turnīra tabulā, bet "Bauskai" joprojām tikai trīs punkti un attiecīgi pēdējā vieta.

SPORTS VIENO!