Ulbrokieši revanšējas "Lielvārdei/Fat Pipe"

18.04.2021

Viena ELVI florbola līgas vīriešiem spēle šodien notika Lielvārdes novada Sporta centrā, kur "Lielvārde/Fat Pipe" uzņēma komandu "Apelsīns/Oxdog Ulbroka". Sīvā cīņā ar 5:3 uzvarēja ulbrokieši, revanšējoties lielvārdiešiem par turnīra pirmajā aplī piedzīvoto zaudējumu. Pa četriem rezultativitātes punktiem savāca Daniels Jānis Anis un Rolands Kovaļevskis.

Ulbrokas komanda šodien viesojās pie komandas "Lielvārde/Fat Pipe", kam pirmā apļa spēlē savā laukumā zaudēja ar 2:6. Atbildes spēles rezultātu 10. minūtē atklāja lielvārdietis Niks Blumfelds (1:0), bet 13. minūtē ulbrokietis Kārlis Jānis Petrovskis realizēja savas komandas skaitlisko vairākumu – 1:1. Uzreiz pēc tam Blumfelds meta bumbiņu no savas laukuma puses un vadībā jau atkal bija Lielvārdes komanda – 2:1, tā noslēdzās pirmais periods. Arī pēc otrās trešdaļas minimāls pārsvars (3:2) bija laukuma saimniekiem, bet pēdējā periodā veiksme bija Ulbrokas komandas pusē, kas svinēja uzvaru ar 5:3.

Uzvarētāju rindās labākā spēlētāja balvu saņēma Rolands Kovaļevskis, kura kontā 4 (1+3) punkti, viņa komandas biedram Danielam Jānim Anim 4 (4+1) punkti. Par labāko spēlētāju Lielvārdes komandā tika atzīts Juris Sandis Jēgers, kurš izcēlās ar 2 (1+1) punktiem, divi goli Nikam Blumfeldam.

"Lielvārde/Fat Pipe" - "Apelsīns/Oxdog Ulbroka" 3:5 (2:1, 1:1, 0:3)

13:22 (8:9; 4:6, 1:7)

"Lielvārde/Fat Pipe" – Niks Blumfelds 2 (2+0), Juris Sandis Jēgers 2 (1+1), Klāvs Kaspars 1 (0+1).

"Apelsīns/Oxdog Ulbroka" – Daniels Jānis Anis 4 (3+1), Rolands Kovaļevskis 4 (1+3), Kārlis Jānis Petrovskis 1 (1+0).