"Lekrings" sakauj "Lielvārdi/Fat Pipe" un pakāpjas uz 2. vietu

24.10.2020

Par ELVI florbola līgas vīriešiem vicelīderi kļuvusi Cēsu "Lekrings", kas šovakar savā laukumā ar 13:8 sagrāva komandu "Lielvārde/Fat Pipe". Cēsnieku labā pa četriem rezultativitātes punktiem guva Rūdis Jermacāns, Krišs Treimanis un Kevins Šmits.

Cēsu "Lekrings" un "Lielvārde/Fat Pipe" pirms savstarpējā mača bija piedzīvojušas tikai pa vienam zaudējumam – cēsnieki savā laukumā ar 3:5 atzina Stalbes "Pārgaujas" pārākumu, bet lielvārdieši ar 2:8 zaudēja "Valmierai". Abu komandas šovakar tikās Cēsīs, kur spēles rezultātu 10. minūtē atklāja lielvārdietis Markuss Nazarovs. Līdz pirmajām pārtraukumam vadībā ar 2:1 izvirzījās cēsnieki, kuru labā divus vārtus guva Emīls Dzalbs. Otrās trešdaļas laikā Cēsu komanda ieguva jau piecu vārtu pārsvaru (8:3), bet 53. minūtē panāca pat 13:4. Atlikušajā laikā daudz veiksmīgāk nespēlēja lielvārdieši, kuri guva vēl četrus vārtus, spēles galarezultātu padarot daudz pieklājīgāku – 8:13.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju sastāvā saņēma Roberts Zande, kura kontā 2 (1+1) punkti. Rezultatīvāki par viņu ar trim punktiem katram bija Jānis Melderis, Andris Rajeckis un Emīls Dzalbs, bet pa četriem punktiem sakrāja Rūdis Jermacāns, Krišs Treimanis un Kevins Šmits. Par labāko starp lielvārdiešiem atzina komandas debitantu Iļju Taratutinu, kura kontā 3 (1+2) punkti. Trīs rezultatīvas piespēles izdarīja Lielvārdes komandas kapteinis Mariss Giņko, bet visvairāk punktu savāca Rūdis Žukelis – 4 (2+2). Pēc šīs uzvaras Cēsu "Lekrings" ar 15 punktiem pakāpās uz otro vietu turnīra tabulā, bet lielvārdiešiem joprojām 12 punktu un nu jau tikai piektā pozīcija.

"Lekrings" – "Lielvārde/Fat Pipe" 13:8 (2:1, 6:2, 5:5)

36:26 (10:6; 14:9, 12:11)

"Lekrings" – Rūdis Jermacāns 4 (2+2), Krišs Treimanis 4 (2+2), Kevins Šmits 4 (0+4), Jānis Melderis 3 (3+0), Andris Rajeckis 3 (3+0), Emīls Dzalbs 3 (2+1), Roberts Zande 2 (1+1), Krišjānis Tiltiņš 1 (0+1).

"Lielvārde/Fat Pipe" – Rūdis Žukelis 4 (2+2), Iļja Taratutins 3 (1+2), Mariss Giņko 3 (0+3), Sandis Mihailovskis 1 (1+0), Markuss Nazarovs 1 (1+0), Antons Žuks 1 (1+0), Dinārs Vaitaitis 1 (1+0), Kristers Puķītis 1 (1+0), Maikls Nazarovs 1 (0+1).