Debitante "Irlava/Avant" viesos sakauj "Ķekavu"

07.02.2020

Jau piekto uzvaru pēc kārtas guvusi ELVI florbola līgas vīriešiem debitante "Irlava/Avant", kas šovakar viesos ar 9:4 sagrāva komandu "Ķekava", pēc kā turnīra tabulā irlavnieki pakāpās  jau uz 7.vietu. Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 4 (3+1) punktiem bija Renārs Stančiks.

Irlavniekiem šī bija jau otrā tikšanās ar Ķekavas florbolistiem – savā laukumā viņi ķekaviešiem piekāpās pēcspēles metienu sērijā – 4:5. Šī vakara mačā pirmā perioda laikā vadībā ar 3:0 izvirzījās "Ķekava", pa bumbiņai viesu vārtos ieraidīja Endijs Vilde, Kristaps Laugalis un Edgars Ošis. Otrās trešdaļas laikā "Irlavai/Avant" izdevās atjaunot neizšķirtu rezultātu – 3:3, vārtus guva Renārs Austrums, Mareks Stančiks un Aivis Hammers. Pēdējā periodā iniciatīva pilnībā pārgāja Irlavas komandas pusē - "Irlava/Avant" burtiski sagrāva laukuma saiimniekus, svinot uzvaru ar 9:4.

Vērtīgākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Renārs Stančiks, kurš ar 4 (3+1) punktiem bija rezultatīvākais. Trīs vārtu guvumi viņa komandas biedram Renāram Austrumam, 3 (1+2) punktus savāca Aivis Hammers, bet pa 2 (1+1) punktiem guva Mareks Stančiks un Kristaps Kazlovskis. Par labāko starp ķekaviešiem atzina divu vārtu autoru Endiju Vildi. Irlavas komanda pēc šī panākuma ar 31 punktu turnīra tabulā pakāpās uz 7.vietu, bet "Ķekavai" joprojām 20 punktu un 10.vieta.

"Ķekava" – "Irlava/Avant" - 4:9 (3:0, 0:3, 1:6)

41:51 (19:17, 8:18, 14:16)

"Ķekava" – Endijs Vilde 2 (2+0), Edgars Ošis 1 (1+0), Kristaps Laugalis 1 (1+0), Edžus Bunka 1 (0+1), Reinis Žīgurs 1 (0+1), Toms Gredzens 1 (0+1), Artūrs Narogs 1 (0+1).

"Irlava/Avant" – Renārs Stančiks 4 (3+1), Renārs Austrums 3 (3+0), Aivis Hammers 3 (1+2), Mareks Stančiks 2 (1+1), Kristaps Kazlovskis 2 (1+1), Emīls Krūmiņš 2 (0+2).