"Mogo-RTU/Rockets" pirmais klupiens - ulbrokieši panāk 1:2

19.03.2016

Pirmo zaudējumu ELVI florbola līgas vīriešiem izslēgšanas spēlēs piedzīvojusi Rīgas komanda "Mogo-RTU/Rockets", kas šodien savā laukumā papildlaikā ar 4:5 atzina "Ulbrokas/FS Masters" pārākumu. Ulbrokieši, kuru uzvaras vārtus guva Kaspars Šķēls, sērijā līdz četriem panākumiem atjaunojuši intrigu - 1:2.

Pašreizējā vicečempione "Mogo-RTU/Rockets" līdz šodienai izslēgšanas spēles aizvadīja nevainojami. Ceturtdaļfināla sērijā līdz četrām uzvarām ar 4:0 tika pārspēta FBK "Valmiera/ViA". Arī pusfināls pret "Ulbroku", lai arī pretinieku laukumā, tika sākts lieliski - divas uzvaras divās spēlēs. Tiesa, ja pret valmieriešiem katrs nākamais panākums bija pārliecinošāks, tad pret ulbrokiešiem gluži pretēji - 12:5 un 6:4. Šīsdienas spēlē, kas notika Rīgas Olimpiskajā sporta centrā, pirmajā periodā tika gūti tikai vieni vārti - rezultātu ar precīzu metienu atklāja Ulbrokas komandas uzbrucējs Kaspars Šķēls (1:0). Otrajā trešdaļā, lai arī aktīvāk uzbruka laukuma saimnieki, vēl divus vārtus iemeta viesi, izvirzoties vadībā ar 3:1. Pēdējais periods sākās ar diviem "Mogo-RTU/Rockets" goliem - pateicoties Edija Hammera un Henrija Uzrauga metieniem rezultāts kļuva neizšķirts (3:3). 50.minūtē ulbrokietis Toms Niedre vēlreiz izvirzīja vadībā Ulbrokas komandu (4:3), tomēr pamatlaiks noslēdzās neizšķirti - ceturtos vārtus studentu labā guva Rīgas komandas spēlējošais treneris Jānis Jansons (4:4). Papildlaikā vajadzēja nepilnas piecas minūtes, lai kļūtu zināmi šī mača uzvarētāji - Nika Ķuzuļa piespēli izšķirošajā vārtu guvumā pārvērta Kaspars Šķēls - 5:4.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās ieguva Artūrs Jurševskis, kuram šajā mačā viena rezultatīva piespēle. Ar "hat-trick" viņa komandā izcēlās Kaspars Šķēls, 2 (1+1) punkti Eduarda Stūres kontā. Par labāko starp rīdziniekiem atzina Juris Gribustu, kuram arī viena piespēle, rezultatīvākais ar 2 (1+1) punktiem bija Edijs Hammers. Jau rīt abas komandas aizvadīs pusfināla sērijas ceturto spēli, kas notiks Rīgā, O.Kalpaka pamatskolas sporta zālē.

"Mogo-RTU/Rockets" - "Ulbroka/FS Masters" 4:5 ET (0:1, 1:2, 3:1, 0:1), sērijā 2:1

34:27 (6:10, 10:6, 15:9, 3:2)

"Mogo-RTU/Rockets" – Edijs Hammers 2 (1+1), Henrijs Uzraugs 1 (1+0), Jānis Jansons 1 (1+0), Mārtiņš Mende 1 (1+0), Juris Gribusts 1 (0+1), Mārtiņš Brigmanis 1 (0+1), Aivis Hammers 1 (0+1).

"Ulbroka/FS Masters" – Kaspars Šķēls 3 (3+0), Niks Ķuzulis 2 (1+1), Toms Niedre 1 (1+0), Krišjānis Zeps 1 (0+1), Kārlis Bulāns 1 (0+1), Eduards Stūre 1 (0+1), Artūrs Jurševskis 1 (0+1).