"FS Masters/Ulbroka" zaudē Talsos

15.10.2023

Viena ELVI florbola līgas vīriešiem spēle šovakar notika Kurzemē, kur "Talsu NSS/Krauzers" uzņēma komandu "FS Masters/Ulbroka". Pārliecinošu uzvaru ar 8:4 izcīnīja talsinieki, kuru rindās rezultatīvākais ar 4 (1+3) punktiem bija Mariss Bergmanis.

Spēles starp komandām "Talsu NSS/Krauzers" un "FS Masters/Ulbroka" rezultātu 6. minūtē atklāja mājinieks Matīss Jorens Švedenbergs (1:0), bet pēc pirmā perioda bija neizšķirts (1:1), jo 8. minūtē golu iemeta ulbrokietis Rolands Kovaļevskis. Spēles vidū talsiniekiem bija jau četru vārtu pārsvars (6:2), bet pēc otrās trešdaļas viņi atradās vadībā ar 6:3. Pēdējā periodā "Talsu NSS/Krauzers" atjaunoja sev četru vārtu handikapu un varēja svinēt uzvaru ar 8:4.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Jānis Ragovskis, kurš šajā mačā iemeta divus golus. 2 (1+1) punkti viņa komandas biedram Matīsam Jorenam Švedenbergam, pa 3 (2+1) punktiem savāca Uģis Adiņš un Andrejs Šķerbergs, bet rezultatīvākais ar 4 (1+3) punktiem bija Mariss Bergmanis. Par labāko Ulbrokas komandā atzina vienu vārtu autoru Matīsu Kristiānu Morozovu, bet rezultatīvākais ar 2 (1+1) punktiem bija Kevins Šmits. "Talsu NSS/Krauzers" pēc šīs uzvaras ar 14 punktiem palecās uz 2. vietu turnīra tabulā, apsteidzot arī ulbrokiešus, kuri ar 12punktiem atkāpās uz 3. vietu.

"Talsu NSS/Krauzers" – "FS Masters/Ulbroka" - 8:4 (1:1, 5:2, 2:1)

38:29 (7:6; 18:8; 13:15)

"Talsu NSS/Krauzers" – Mariss Bergmanis 4 (1+3), Uģis Adiņš 3 (2+1), Andrejs Šķerbergs 3 (2+1), Jānis Ragovskis 2 (2+0), Matīss Jorens Švedenbergs 2 (1+1), Artis Raitums 2 (0+2).

"FS Masters/Ulbroka" – Kevins Šmits 2 (1+1), Edijs Šenbergs 1 (1+1), Matīss Kristiāns Morozovs 1 (1+0), Rolands Kovaļevskis 1 (1+0), Toms Bitmanis 1 (0+1), Ulvis Mētra 1 (0+1).