"Ķekava" piedzīvo sakāvi Liepājā

19.12.2021

Pēdējā no trim šovakar paredzētajām ELVI florbola līgas vīriešiem spēlēm norisinājās Liepājā, kur vietējā komanda FK "Kurši" uzņēma "Ķekavu". Ķekavieši jau ne pirmo reizi apstiprināja, ka bez sava uzbrukuma līdera Klāva Jansona viņi kļūst par vieglu laupījumu katrai pretiniecei – 4:13. Pa četriem rezultativitātes punktiem "Kuršu" labā guva Sandis Lēvalds un Ralfs Polis.

"Ķekava" tālajā ceļā uz Liepāju bija spiesta doties bez līgas rezultatīvākā uzbrucēja Klāva Jansona, savukārt FK "Kurši" nācās iztikt bez sava spēlējošā trenera Toma Akmeņlauka. Kā vēlāk izrādījās, ķekaviešiem Jansons ir neaizvietojams, lai gan cīņas pirmajos divos periodos viņu turējās diezgan labi. 14. minūtē viesi bija izvirzījušies vadībā ar 2:0, jo pa bumbiņai liepājnieku vārtos iedabūja Endijs Vilde un Everts Emīls Gertsons. Pēc pirmā perioda laukuma saimnieki zaudēja ar 1:2, viņu rindās ar vārtu guvumu bija izcēlies Kristaps Ošs-Ervics. Otrajā trešdaļā Ķekavas florbolisti vēlreiz ieguva divi vārtu handikapu (4:2), bet pirms paša pārtraukuma viņu aizsardzība netika galā ar Ralfu Poli – 3:4. Toties pēdējā periodā viss krasi mainījās – FK "Kurši" guva desmit (!) bezatbildes vārtus un triumfēja ar 13:4, pārtraucot savu astoņas spēles ilgušo zaudējumu sēriju.