Līgas "dinozauru" duelī "Lekrings" sakauj "Bausku"

11.09.2021

Latvijas 29. čempionāta pirmajā dienā nūjas savā starpā krustoja arī tās divas komandas, kuras ELVI florbola līgā vīriešiem cīnās jau kopš pirmās dienas - "Bauska" uzņēma Cēsu "Lekringu". Ar negaidīti lielu pārsvaru (13:1) uzvaru svinēja cēsnieki, kuru labā 5 (3+2) rezultativitātes punktus sakrāja Krišs Treimanis.

"Bauskas" un "Lekringa" dueļa rezultātu atklāja cēsnieki, turklāt, kā izskatījās, mērķi sasniedza visi trīs pirmie viesu metieni – 3:0, pa golam Bruno Beķera, Edgara Puriņa un Miķeļa Kokneša Roopa kontā. 9. minūtē ar vārtu guvumu izcēlās baušķenieks Pēteris Zeltiņš – 1:3. Kā vēlāk izrādījās, tie šajā mačā bija Bauskas komandas goda vārti. Otrās trešdaļas laikā viesi izvirzījās vadībā ar 9:1, bet visā spēlē guva ļoti pārliecinošu uzvaru ar 13:1.