Ulbrokiešiem uzvara pār pastarīti "RTU/Rockets"

19.05.2021

Viena ELVI florbola līgas vīriešiem spēle šovakar notika Ulbrokas sporta kompleksā, kur komanda "Apelsīns/Oxdog Ulbroka" savā laukumā uzņēma turnīra tabulas pēdējās vietas īpašnieci "RTU/Rockets" (Rīga). Ar 14:4 uzvarēja ulbrokieši, kuru labā 6 (4+2) rezultativitātes punktus guva Rolands Kovaļevskis.

Ulbrokas komanda, kas joprojām cer uz 2. vietu turnīra tabulā, šovakar savā laukumā uzņēma turnīra pastarīti "RTU/Rockets" (Rīga), ko pirmā apļa spēlē bija pieveikusi ar 14:4. Kā noskaidrojās atbildes mača gaitā, arī šī cīņa noslēdzās ar tieši tādu pašu rezultātu. Jau pirmās trešdaļas laikā mājinieki izvirzījās vadībā ar 5:0. Pa golam Ulbrokas labā iemeta Niks Ķuzulis, Daniels Jānis Anis, Kārlis Jānis Petrovskis, Rolands Kovaļevskis un Matīss Kristians Morozovs. Tikai pirms paša pārtraukuma pie vārtu guvuma tika arī rīdzinieki Mārtiņa Lapsiņa personā – 1:5. Otrās trešdaļas laikā laukuma saimnieki ieguva sešu vārtu pārsvaru (8:2), bet visā spēlē Ulbrokas komanda uzvarēja ar 14:4.