"Lielvārde/Fat Pipe" pēdējā periodā salauž "Pārgaujas" pretestību

14.02.2020

ELVI florbola līgas pašreizējā čempione "Lielvārde/Fat Pipe" šovakar viesojās Stalbē pie komandas SK "Pārgauja". 47.minūtē rezultāts vēl bija neizšķirts (4:4), bet galarezultātā uzvaru ar 8:5 svinēja lielvārdieši. Lielisku spēli uzvarētāju rindās aizvadīja Aivis Kusiņš, kurš ar 4 (3+1) punktiem bija rezultatīvākais.

Čempione "Lielvārde/Fat Pipe" viesojās pie Stalbes "Pārgaujas", kam pirmā apļa mačā savā laukumā bija zaudējusi pagarinājumā – 6:7. Arī atbildes spēle izvērtās ļoti sīva. Rezultātu jau 3.minūtē atklāja mājinieki Jāņa Driļevska personā – 1:0, bet pēc pirmā perioda uz tablo atkal bija līdzsvars (1:1), jo ar vārtu guvumu atbildēja lielvārdietis Aivis Kusiņš. Otrās trešdaļas laikā viesiem izdevās izvirzīties vadībā ar vienu vārtu pārsvaru (4:3), taču pēdējā perioda pirmajās sekundēs rezultātu izlīdzināja jau stalbieši – 4:4. Lielvārdes florbolistiem spēles  gaitu izdevās lauzt trešdaļas vidū, kad nepilnu sešu minūšu laikā viņi guva četrus bezatbildes vārtus – 8:4. Pa bumbiņai laukuma saimnieku vārtos ieradīja Markuss Nazarovs un Sandis Mihailovskis, bet Aivim Kusiņam pat divi goli. Savu pārsvaru "Lielvārde/Fat Pipe" nosargāja līdz pat spēles beigu signālam un varēja svinēt uzvaru ar 8:5.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts Aivis Kusiņš, kurš ar 4 (3+1) punktiem bija arī rezultatīvākais. 3 (1+2) punkti Uldim Dūniņam, bet ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Juris Gribusts. Stalbes komandā vērtīgākā spēlētāja balvu saņēma divu vārtu autors Jānis Driļevskis, divus golus iemeta arī Olafs Zvīnis. Lielvārdes komanda pēc šīs uzvaras ar 40 punktiem pakāpās uz otro vietu turnīra tabulā, bet stalbieši ar 38 punktiem atrodas ceturtajā pozīcijā.

SK "Pārgauja" – "Lielvārde/Fat Pipe"  - 5:8 (1:1, 2:3, 2:4)

31:32 (8:13; 12:8, 11:11)

SK "Pārgauja" – Jānis Driļevskis 2 (2+0), Olafs Zvīnis 2 (2+0), Jēkabs Berkolts 1 (1+0), Mārtiņš Zicmanis 1 (0+1), Miķelis Koknesis Roops 1 (0+1), Gvido Lauga 1 (0+1), Endijs Kleistrovs 1 (0+1).

"Lielvārde/Fat Pipe" – Aivis Kusiņš 4 (3+1), Uldis Dūniņš 3 (1+2), Juris Gribusts 2 (2+0), Sandis Mihailovskis 1 (1+0), Markuss Nazarovs 1 (1+0), Armands Savins 1 (0+1), Juris Sandis Jēgers 1 (0+1), Sandris Virsnītis 1 (0+1), Mariss Giņko 1 (0+1).