Ulbrokieši uzvar Ogrē un kļūst par līderiem

27.10.2019

Par ELVI florbola līgas vīriešiem līderi kļuvusi vicečempione "Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka", kas šovakar viesos ar 13:8 pieveica komandu "Ogres Vilki". Ulbrokiešu labā pa pieciem rezultativitātes punktiem guva Rolands Kovaļevskis un Kristers Eglītis.

"Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka" šovakar viesojās pie vienas no divām Virslīgas pastarītēm – pie "Ogres Vilkiem". Tobrīd jau bija zināms, ka elektrības padeves traucējumu dēļ atceltas divas spēles, kas bija paredzētas Kocēnu sporta namā. Tas nozīmēja, ka vismaz šovakar cīņā nevarēja doties divas  pretendentes uz līderes godu – Stalbes SK "Pārgauja" un FBK "Valmiera". Tātad, ja ulbrokiešiem izdotos svinēt uzvaru Ogrē, vismaz uz laiku viņi pakāptos uz turnīra tabulas pirmo vietu. Jau no paša spēles sākuma Ulbrokas komanda ķērās pie sava plāna realizēšanas, pirmo sešu minūšu laikā izvirzoties vadībā ar 4:0. Divus vārtus guva Reinis Rudzītis, bet pa vienam golam iemeta Mārtiņš Jānis Mende un Tristans Priedols. Ogres florbolistu atbilde sekoja 10.minūtē, kad viesu vārtu priekšā pats izveicīgākais bija Elvijs Jankovskis – 1:4. Pēc pirmā perioda ulbrokiešiem bija piecu vārtu pārsvars – 6:1. Divās pārējās trešdaļās viesu pārsvars vairs nebija tik liels – otrajā periodā ar 4:3 uzvarēja ogrēnieši, bet trešajā ar tādu pašu rezultātu pārāki bija ulbrokieši. Galarezultātā gan tika fiksēta samērā pārliecinoša komandas "Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka" uzvara – 13:8.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts Rolands Kovaļevskis, kurš sakrāja 5 (4+1) punktus. 5 (1+4) punkti viņa komandas biedram Kristeram Eglītim, 4 (1+3) punkti Matīsam Kristianam Morozovam, ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Reinis Rudzītis, bet pa 2 (1+1) punktiem sakrāja Lauris Zaicevs, Daniels Anis un Mārtiņš Jānis Mende. Labākā spēlētāja balvu Ogres komandā saņēma Aldis Haralds Ābrams, kurš izcēlās ar vienu rezultatīvu piespēli. Rezultatīvākais starp ogrēniešiem ar četriem vārtu guvumiem bija Elvijs Jankovskis, 3 (2+1) punkti Edijam Hammeram, bet Markuss Januševskis savāca 2 (1+1) punktus. Ulbrokas komandai pēc šīs uzvaras turnīra tabulā ir 16 punktu un 1.vieta. "Ogres Vilki", kuri šajā mačā uzstādīja savu šīs sezonas rezultativitātes rekordu, joprojām bez punktiem un tikai 11.vietā.

"Ogres Vilki" - "Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka" 8:13 (1:6, 4:3, 3:4)

25:32 (7:13; 11:9; 7:10)

"Ogres Vilki" – Elvijs Jankovskis 4 (4+0), Edijs Hammers 3 (2+1), Markuss Januševskis 2 (1+1), Emīls Skrodelis 1 (1+0), Matīss Bērziņš 1 (0+1), Stefans Roberts Dimza 1 (0+1), Aldis Haralds Ābrams 1 (0+1), Patriks Brieže 1 (0+1).

"Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka" – Rolands Kovaļevskis 5 (4+1), Kristers Eglītis 5 (1+4), Matīss Kristians Morozovs 4 (1+3), Reinis Rudzītis 2 (2+0), Lauris Zaicevs 2 (1+1), Daniels Anis 2 (1+1), Mārtiņš Jānis Mende 2 (1+1), Tristans Priedols 1 (1+0), Jānis Jaunzems 1 (1+0), Emīls Birķis 1 (0+1).