Juniorēm pirmo eksāmenu pieņems mājinieces čehietes

26.04.2019

20190425_z.jpg

Latvijas U19 sieviešu florbola izlase šodien pulksten 16.30 (pēc Latvijas laika) aizvadīs savu pirmo spēli Četru nāciju turnīrā, kas šonedēļ notiek Čehijas pilsētā Homutovā. Latviešu pretinieces būs mājinieces čehietes.

 

Latvijas junioru izlases galvenā trenera Jurija Fedulova rīcībā ir 20 mūsu jaunās florbolistes – divas vārtsardzes, septiņas aizsardzības spēlētājas un vienpadsmit uzbrucējas. Vislielākā pārstāvniecība šajā valstsvienības modelī ir no Kocēnu kluba "Rubene" – astoņas spēlētājas. Četras florbolistes ir no FK "Ķekava", pa divām no "Rēzeknes BJSS", FK NND un Cēsu FK "Lekrings", bet viena no "Ķekavas Bulldogs". Vēl viena mūsu jaunā florboliste spēlē Somijā – tā ir Anna Ankudinova no "Rankat Ankat".

 

Pirms gada notikušajā pasaules čempionātā Latvijas junioru izlase spēlēja B divīzijā, kur pārliecinoši izcīnīja pirmo vietu. Kopvērtējumā tā ir 9.vieta pasaulē. Tajā pašā laikā čehietes, kuras visu laiku cīnījušās A divīzijā, pērn ieguva 3.vietu un bronzas medaļas. Latvijas un Čehijas U19 sieviešu izlašu ceļi nav krustojušies tieši trīs gadus. Pēdējo reizi tas notika 2016.gada 5.maijā Kanādas pilsētā Belvilā notikušajā pasaules čempionātā, kur A divīzijas apakšgrupas spēlē čehietes uzvarēja mūsu meitenes ar 15:5.

 

Čehijas izlasei šī būs jau otrā spēle šajā turnīrā, jo vakar vakarā laukuma saimnieces krustoja nūjas ar Šveices valstsvienību un izrādījās ievērojami pārākas – 8:3. Rīt, 27.aprīlī pulksten 13.30 latvietēm paredzēta cīņa ar šveicietēm, bet turnīra pēdējā dienā jeb 28.aprīlī pulksten 10.30 viņas spēkosies ar somietēm.

 

Vairāk informācijas: ŠEIT

 

Spēles tiešraide: ŠEIT

 

Latvijas sieviešu U19 izlase:

Nr.p.k.

Vārds un Uzvārds

P.

Komanda

1.

Barbara Rabčevska

V

FK Ķekava

2.

Simona Grāpēna

U

Rubene

3.

Samanta Bērziņa

A

Rubene

4.

Jūlija Rozīte

U

Rubene

5.

Lāsma Ēvele

A

Rubene

6.

Danute Tinkuse

U

Rubene

7.

Laura Gaugere

U

Rubene

8.

Marta Lība Zameca

U

Rubene

9.

Dārta Derupa

U

FK NND

10.

Aurēlija Zariņa

U

Rēzeknes BJSS

11.

Katrīna Kate Fībiga

A

FK Ķekava

12.

Liene Leite

U

FK Ķekava

13.

Kristiāna Elizabete Krūmiņa

A

FK Ķekava

14.

Kristiāna Kuplā

A

Ķekavas Bulldogs

15.

Kate Meldere

A

FK Lekrings

16.

Egija Katrīne Briede

A

Rubene

17.

Anna Ankudinova

U

Rankat Ankat (Somija)

18.

Luīze Raseiceva

U

FK Lekrings

19.

Linda Zunda

U

Rēzeknes BJSS

20.

Krista Ruicēna

V

FK NND

 

Galvenais treneris: Jurijs Fedulovs

BALTA
SPORTS VIENO!