"Rīga" Lielvārdē sakauj "Bausku"

11.02.2015

Pirmajā no trim šovakar paredzētajām Elvi florbola līgas vīriešiem spēlēm FK "Rīga", kas par savu laukumu bija izvēlējies Lielvārdes novada sporta centru, ar 12:5 sagrāva komandu "Bauska". 5 (2+3) punktus uzvarētāju labā guva turnīra rezultatīvākais spēlētājs Toms Bitmanis.

Maču, kas notika Lielvārdes novada sporta centrā, veiksmīgāk uzsāka FK "Bauska", kas 14.minūtē izvirzījās vadībā ar 2:0. Līdz pārtraukuma "Rīga" vienus vārtus gan atspēlēja – 1:2. Spēles lūzums notika otrajā trešdaļā, kuras laikā rīdzinieki guva deviņus (!) vārtus, praktiski izšķirot spēles likteni, bet Bauskas florbolisti atbildēja ar tikai vienu precīzu raidījumu – 10:3.  Pēdējā periodā abas komandas apmainījās ar diviem rezultatīviem metieniem – FK "Rīga" uzvarēja ar 12:5, turnīra tabulā ar 46 punktiem nostiprinoties 5.vietā.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma vārtsargs Māris Ronis, kurš atvairīja 23 pretinieku metienus. Rezultatīvākais ar 5 (2+3) punktiem bija Toms Bitmanis, pa trim punktiem guva Edgars Taube un Gints Klēģers, bet ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Uldis Purvišķis-Priede. Par labāko starp baušķeniekiem atzina divu vārtu autoru Pēteri Zeltiņu, 2 (1+1) punkti Dināra Vaitaiša kontā, bet rezultatīvākais ar 3 (1+2) punktiem bija Kristaps Namiķis.

FK "Rīga" – FK "Bauska" 12:5 (1:2, 9:1, 2:2)

35:28 (9:8, 18:9, 8:11)

FK "Rīga" – Toms Bitmanis 5 (2+3), Edgars Taube 3 (3+0), Gints Klēģers 3 (2+1), Uldis Purvišķis-Priede 2 (2+0), Jānis Liepa 2 (1+1), Alvis Dāle 2 (0+2) Lauris Zaicevs 1 (1+0), Toms Dāle 1 (1+0), Jānis Belasovs 1 (0+1), Klāvs Andersons 1 (0+1).

FK "Bauska" – Kristaps Namiķis 3 (1+2), Pēteris Zeltiņš 2 (2+0), Dinārs Vaitaitis 2 (1+1), Valdis Vāvers 1 (1+0), Nikita Maksurovs 1 (0+1).