Kocēnu "Rubene" droši iesoļo finālā

19.03.2023

Šodien Cēsīs kļuva skaidrs, ka viena no divām komandām, kas 15. aprīlī "Arēnā Rīga" cīnīsies ELVI florbola līgas sievietēm finālā, būs pašreizējā čempione "Rubene" (Kocēni). Kocēnietes arī trešajā pusfināla sērijas spēlē bija pārākas par Cēsu komandu "Lekrings", svinot uzvaru ar 9:3. Ar četriem goliem šajā mačā izcēlās Marta Drille.

ELVI florbola līgas sievietēm pusfināla sērija turpinās līdz vienas komandas trim uzvarām. Sērijas starp "Rubeni" un "Lekringu" pirmās divas spēles notika Kocēnu sporta namā. Abās pārliecinošu uzvaru svinēja kocēnietes – 7:1 un 9:2. Lai iekļūtu finālā, Kocēnu komandai vajadzēja vairs tikai vienu panākumu, kuru gūtu bija iespējams šodien Cēsu sporta kompleksā.

Sērijas trešā mača rezultātu 13. minūtē ar precīzu metienu atklāja Jolanta Koziņeca (1:0). Jau pēc divām minūtēm cēsniece Katrīna Dārta Kārkliņa atjaunoja neizšķirtu (1:1), bet pēc pirmā perioda vadībā ar 2:1 atradās viešņas, jo ar golu izcēlās Marta Drille. Otrās trešdaļas laikā Kocēnu komanda guva trīs bezatbildes vārtus, iegūstot izšķirošo pārsvaru (5:1), Visā spēlē "Rubene" bija pārāka ar 9:3, bet sērijā triumfēja ar 3:0.

Labākās spēlētājas balvu uzvarētāju rindās saņēma Jolanta Koziņeca, kura šajā mačā izcēlās ar diviem goliem. 3 (1+2) punktus sakrāja Elīna Sirmā, bet rezultatīvākā ar četriem vārtu guvumiem bija Marta Drille. Par labāko starp cēsniecēm atzina Evelīnu Barku, kura šoreiz bez rezultativitātes punktiem. Viņas komandas biedrenei Katrīnai Dārtai Kārkliņai divi goli.

"Lekrings" – "Rubene" 3:9 (1:2, 0:3, 2:4), sērijā 0:3

18:32 (4:12; 4:9; 10:11)

"Lekrings" – Katrīna Dārta Kārkliņa 2 (2+0), Olīvija Jarohoviča 1 (1+0), Elena Klaviniusa 1 (0+1), Elīna Tauriņa 1 (0+1).

"Rubene" – Marta Drille 4 (4+0), Elīna Sirmā 3 (1+2), Jolanta Koziņeca 2 (2+0), Emīlija Salaciete 1 (1+0), Marta Lība Zameca 1 (1+0), Daniela Dafne Hāne 1 (0+1), Sanija Ramona Ābeltiņa 1 (0+1), Lība Daija Mikova 1 (0+1), Egija Katrīne Briede 1 (0+1), Lāsma Ēvele 1 (0+1), Paula Egle 1 (0+1).