Talsenieki neaptur Morozovu, "FS Masters/Ulbroka" panāk izlīdzinājumu

26.02.2023

ELVI florbola līgas vīriešiem ceturtdaļfināla sērijā starp komandām "Talsu NSS/Krauzers" un "FS Masters/Ulbroka" rezultāts kļuvis neizšķirts – 2:2. Sērijas ceturtajā spēlē, kas šovakar notika Talsos, ulbrocieši svinēja uzvaru ar 6:4, rezultatīvākais starp viņiem ar 4 (2+2) punktiem bija Matīss Kristiāns Morozovs.

Vakar, kad abas komandas Talsos spēkojās pirmo reizi, līdzvērtīga cīņa turpinājās tikai līdz mača vidum (2:2). Turpinājumā talsenieki pilnībā pārņēma iniciatīvu, guva sešus bezatbildes vārtus un triumfēja ar 8:2. Ļoti rezultatīvs Talsu komandā ar 5 (2+3) punktiem bija Toms Akmeņlauks, bet lielisku maču aizvadīja arī vārtsargs Sandijs Gabriels Siliņš, kurš atvairīja 26 no 28 pretinieku metieniem.

Šīsdienas mačam bija pavisam cits scenārijs. Spēles rezultātu gan atklāja mājinieki, turklāt jau 1. minūtē, kad precīzi meta viņu spēlējošais treneris Artis Raitums (1:0). Ulbrocieši dažu minūšu laikā atbildēja ar trim goliem – 3:1, divus vārtus iemeta Matīss Kristiāns Morozovs, bet vienus – Ulvis Mētra. Pēc pirmā perioda viesi bija vadībā ar 3:2, jo ar vārtu guvumu izcēlās arī talsenieks Ralfs Polis. Otrās trešdaļas laikā tika gūti tikai vieni vārti, Edžus Ceriņš atjaunoja Ulbrokas komandai divu vārtu handikapu (4:2). Līdz pēdējā perioda vidum ulbrocieši, pateicoties Andreja Šķerberga un Valtera Lapiņa vārtu guvumiem, panāca jau 6:2. Atlikušajā laikā Talsu komandai izdevās rezultāta starpību samazināt uz pusi. Vienreiz ulbrocieši bumbiņu savos vārtos ieraidīja paši, bet pēdējos vārtus šajā mačā guva Ralfs Polis. "FS Masters/Ulbroka" varēja svinēt uzvaru ar 6:4, kas ir ļoti svarīga, jo ļāva viņiem panākt izlīdzinājumu sērijā līdz vienas komandas četriem panākumiem – 2:2.

Labākā spēlētāja balva uzvarētāju rindās tika pasniegta vārtsargam Ivaram Dišereitam, kurš atvairīja 17 no 21 pretinieku metiena. Rezultatīvākais viņa komandā ar 4 (2+2) punktiem bija Matīss Kristiāns Morozovs, bet 2 (1+1) punkti Ulvim Mētram. Par labāko starp talseniekiem atzina Valteru Kalnieti, kurš izcēlās ar vienu rezultatīvu piespēli. Divus golus iemeta Ralfs Polis, bet ar divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Toms Akmeņlauks. Sērijas nākamā spēlē notiks Ulbrokas sporta kompleksā, tā paredzēta 4. martā pulksten 19.00.

"Talsu NSS/Krauzers" - "FS Masters/Ulbroka" 4:6 (2:3, 0:1, 2:2), sērijā 2:2

21:28 (7:14; 5:6; 9:8)

"Talsu NSS/Krauzers" – Ralfs Polis 2 (2+0), Toms Akmeņlauks 2 (0+2), Artis Raitums 1 (1+0), Valters Kalnietis 1 (0+1).

"FS Masters/Ulbroka" – Matīss Kristiāns Morozovs 4 (2+2), Ulvis Mētra 2 (1+1), Edžus Ceriņš 1 (1+0), Valters Lapiņš 1 (1+0), Andrejs Šķerbergs 1 (1+0), Tomass Kristofers Birstiņš 1 (0+1), Rūdolfs Vilmanis 1 (0+1).